Czy w weekend poznamy skład grupy mistrzowskiej ?

Po weekendzie, który przed nami, możemy poznać wszystkie odpowiedzi dotyczące sezonu zasadniczego. Oczywiście dla wszystkich zespołów sobotnio-niedzielne zmagania będą ważne, ale mecze, które rozegrają Hapoel, Formpol, Prawnicy i Emeryci będą nosić miano „ciężkich gatunkowo”.

Wszystko dlatego, że wymienione ekipy walczą o awans do grupy mistrzowskiej, a w 12 i 13 kolejce ponownie dojdzie do pojedynków drużyn bezpośrednio zainteresowanych walką o pierwszą czwórkę.

Sobotnie zmagania zaczniemy od meczu Magny Formpol z Bad Boys. Przypomnijmy, że BB przed tygodniem doznali pierwszej porażki w sezonie, a ich przewaga nad Piwkarzykami stopniała do zaledwie 3 punktów. Beniaminek zagra w osłabionym składzie, ponieważ za kartki pauzuje ich lider – Sebastian Idczak.

Piwosze tego dnia zmierzą się z Multi Polymers i raczej nie powinni mieć problemu z ograniem czerwonej latarni ligi.

O 10:40 spotkanie Hapoelu Beer Kebab z Piłkarskimi Emerytami. W przypadku porażki, HBK będą mieli już tylko matematyczne szanse na grę w grupie mistrzowskiej, dlatego też do meczu z Emerytami podejdą z nożem na gardle, ale również z całą pewnością mocno zmobilizowani.

Na zakończenie sobotniego grania Prawnicy zmierzą się Jesionami. Oba zespoły walczą już w tym sezonie o odmienne cele. Ci pierwsi o pierwszą czwórkę, a drudzy o grę w TLF CUP, dlatego też spotkanie to nie będzie meczem o pietruszkę.

W niedzielę zostaną rozegrane 3 z 4 zaplanowanych meczów. Hitowe starcie Piwkarzyków z Bad Boys będzie rozegrane  w następnym terminie, bowiem Piwosze w niedzielę grają  na turnieju w Warszawie i skorzystali z możliwości przełożenia meczu.

Tego dnia najwięcej emocji powinno być w pojedynku Prawników z Piłkarskimi Emerytami. W przypadku pozytywnych dla tych zespołów rozstrzygnięć dzień wcześniej, w niedzielę wygrywając w tym meczu mogą zagwarantować sobie upragnioną grę w grupie mistrzowskiej. Przypomnijmy, że zarówno jedni jak i drudzy, do osiągnięcia tego celu potrzebują tylko i aż 5 punktów. Emocje gwarantowane.

HARMONOGRAM GIER

SOBOTA 25.01.2020