Pasjonująca 8 seria gier!

Najbliższa niedziela zapowiada się nadzwyczaj pasjonująco, bowiem w 8 kolejce dojdzie do kilku arcyciekawych pojedynków. Na pierwszy plan wysuwa się spotkanie rewelacyjnego beniaminka czyli The Naturatu z Jesionami. To będzie zderzenie młodzieńczej fantazji i polotu z doświadczeniem i wyrachowanym futsalem. Oba zespoły dzieli w tabeli zaledwie jeden punkt, a zwycięzca tego pojedynku, po 8 kolejce może nawet objąć fotel lidera na którym wygodnie póki co rozsiedli się Bad Boysi.

Źli Chłopcy tego dnia zmierzą się z GKS-em Futsal Tychy U-18, który w bieżących rozgrywkach zawodzi na całej linii. Mamy tu na myśli postawę zarówno na boisku (raptem 7 zdobytych punktów w tym walkower z Królewskimi), ale również poza nim. GKS zdążył w obecnym sezonie oddać dwa mecze walkowerem. Faworytem w tym meczu będą BB, ale jeśli GKS tego dnia będzie dysponował silną kadrą, to Boysów czeka trudna przeprawa.

Imponująco zapowiada się ostatni pojedynek dnia. W meczu o przysłowiowe 6 punktów zmierzą się Piwkarzyki z Piłkarskimi Emerytami. Przedsmak emocji mieliśmy w minioną niedzielę kiedy w meczu o 3 miejsce Turnieju Amatorów, Piwosze dopiero w serii rzutów karnych okazali się lepsi od Emerytów. Spotkania obu tych drużyn zawsze są elektryzujące i nie inaczej powinno być tym razem. Emocje gwarantowane.

O godzinie 19:00 Hapoel Beer Kebab podejmie ZET Szpilernie, która do tego meczu podejdzie podbudowana zwycięstwem w Turnieju Amatorów. Mimo to, faworytem do zwycięstwa w dalszym ciągu będzie aktualny wicemistrz TLF.

Ostatni mecz 8 kolejki to pojedynek FCA z Królewskimi. Ci pierwsi przed dwoma tygodniami rozgromili ZET Szpilernię aż 14:1, natomiast drudzy w dalszym ciągu czekają na premierowe punkty w debiutanckim sezonie.

Za oknami coraz zimniej, ale Tyska Liga Futsalu bez dwóch zdań rozgrzeje najbardziej wymagających kibiców futsalu.

Zapraszamy na halę przy al. Piłsudskiego w niedzielę od godziny 17:20. Wstęp wolny!

HARMONOGRAM GIER:

17:20 GKS Futsal Tychy U-18 - Bad Boys