Pojedynki pierwszej "szóstki"

Po świątecznej przerwie do gry wraca Tyska Liga Futsalu. W Święto Trzech Króli zostanie rozegrana 13 seria gier w której bezpośrednie spotkania rozegra aktualnie najlepsza „szóstka” ligi. Bez dwóch zdań najwięcej powinno dziać się w starciu Piwkarzyków z Bad Boys. Oba zespoły przewodzą w ligowej tabeli a dzieli je zaledwie 2 punkty. Pierwszy mecz obu tych ekip był niezwykle dramatyczny bowiem złotego gola na wagę kompletu punktów w 40 minucie zdobył Adrian Szlosarek i to Źli Chłopcy wyszli zwycięsko z tego starcia. Z całą pewnością w niedzielę będzie nie mniej ciekawie oraz emocjonująco i oby były to emocje wyłącznie sportowe, a mecz toczył się w duchu fair play. Początek  o godzinie 16:50

13 kolejkę (16:00) otworzy mecz trzeciej z czwartą drużyną czyli The Naturat z Piłkarskimi Emerytami. Ci pierwsi oficjalnie zapowiadają walkę o podium, natomiast drudzy po cichu stają się czarnym koniem rozgrywek, ponieważ cały czas w tym sezonie utrzymują kontakt z najlepszymi. Pierwszy mecz pewnie 4:0 wygrał beniaminek, ale Emeryci głośno informują, że rewanż nie będzie dla The Naturatu spacerkiem.

Trzeci najważniejszy pojedynek dnia, śmiało można nazwać „meczem ostatniej szansy”. O 17:40 na parkiet wybiegną Jesiony oraz Hapoel Beer Kebab. Porażka w tym meczu będzie dla którejś z tych ekip oznaczała pożegnanie się z walką o mistrzostwo. Będzie to pierwsze starcie tych zespołów w tym sezonie, ponieważ w pierwszej rundzie Jesiony nie stawiły się na mecz i wynik został zweryfikowany jako 5:0 na korzyść HBK.

W pozostałych dwóch spotkaniach zmierzą się zespoły z dolnej części tabeli. FCA podejmie Matadora, natomiast ZET Szpilernia zagra z Królewskimi. Dla beniaminka jest to najlepsza okazja do wywalczenia na parkiecie pierwszych punktów, ponieważ Zetka znajduje się w ogromnym dołku (7 porażek z rzędu) i dodatkowo przechodzi spore problemy kadrowe, co daje Królewskim niepowtarzalną szanse na zwycięstwo.

Zapowiada się ciekawa niedziela na hali przy al. Piłsudskiego i wypada mieć nadzieję, że wszystkie negatywne emocje są za nami, a zawodnicy skupią się już wyłącznie na grze.

Poniżej harmonogram gier:

16:00 Piłkarscy Emeryci - The Naturat