Rundę rewanżową czas zacząć

Rundę rewanżową czas zacząć

Jesteśmy dokładnie na półmetku zmagań w sezonie 2018/2019. Godziny dzielą nas od rozpoczęcia rundy rewanżowej Tyskiej Ligi Futsalu. W niedzielę o godzinie 15:00, 12 kolejkę rozpocznie najciekawiej zapowiadający się mecz dnia czyli pojedynek Bad Boys z Hapoelem Beer Kebab. Przypomnijmy, że na parkiecie pojawią się druga z trzecią drużyna ubiegłego sezonu. Pierwszy mecz obu tych zespołów zakończył się minimalnym zwycięstwem BB 2:1, którzy 3 punkty zapewnili sobie w ostatniej minucie meczu. Ekipa z Bierunia Starego bez dwóch zdań będzię żądna rewanżu w tym pojedynku.

Nie mniej emocji powinno być w starciu Jesion z FCA. Pierwszy mecz zakończył się remisem 2:2. Taki wynik dzisiaj na pewno nie zadowoli Jesion, którzy cały czas mają chrapkę na odzyskanie mistrzowskiego tytułu, a tego nie zdobędą nie zdobywając seryjnie kompletu punktów. Pierwszy gwizdek sędziego o godzinie 16:40.

Problemu ze zdobyciem 3 oczek nie powinni mieć Piwkarzyki, którzy zmierzą się z mającą spore problemy kadrowe ZET Szpilernią (18:20). O pierwsze punkty powalczą Królewscy, którzy jednak nie będą faworytem w starciu z Piłkarskimi Emerytami (15:50). W piątym meczu dnia, spisujący się poniżej oczekiwań Matador podejmie walczący o mistrzostwo TLF - The Naturat. Ci pierwsi wcale nie są na straconej pozycji w tym meczu co pokazało pierwsze spotkanie, które Matador przegrał zaledwie 2:3 (17:30).

Tych, którzy chcą odpocząć od kuchennego zgiełku i przygotowań do Świąt, gorąco zapraszamy w niedzielne popołudnie na halę przy al. Piłsudskiego 12. Wstęp bezpłatny.

PONIŻEJ HARMONOGRAM 12 KOLEJKI:

15:00 Bad Boys - Hapoel Beer Kebab

15:50 Piłkarscy Emeryci - Królewscy

16:40 Jesiony - FCA

17:30 ATP Matador '98 - The Naturat

18:20 Piwkarzyki - ZET Szpilernia

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości