Surowe kary w TLF

Podczas minionego weekendu doszło do kilku nieprzyjemnych incydentów, a ich negatywni bohaterowie zostali surowo ukarani za swoje zachowanie.

1. Michał Oślizło (Centrum) - za sprowokowanie i uderzenie przeciwnika, zostaje całkowicie wykluczony z Ligi do końca sezonu, włącznie z Turniejem o Puchar Ligi.

2. Kamil Bezak (Piwkarzyki) - za uderzenie przeciwnika pięścią w twarz, zostaje całkowicie wykluczony z Ligi do końca sezonu, włącznie z Turniejem o Puchar Ligi.

3. Paweł Myszor (ZET Szpilernia) - za wybitnie niesportowe zachowanie, a także kierowanie wyzwisk w stronę arbitrów zostaje całkowicie wykluczony z Ligi do końca sezonu, włącznie z Turniejem o Puchar Ligi.

4. Mateusz Dudek (Hapoel Beer Kebab) - bezpośrednia czerwona kartka w meczu z Jesionami za niesportowe zachowanie i krytykowanie orzeczeń sędziego . Zawodnik zostaje zawieszony na jeden mecz i będzie pauzował w meczu 19 kolejki, w której HBK zagra z  Piwkarzykami.

5. Mateusz Krajewski (ZET Szpilernia) - 5 żółtka kartka w sezonie i zawieszenie na jeden mecz. Zawodnik ten nie będzie mogł zagrać w meczu 19 kolejki, w której ZET Szpilernia zmierzy się z Młodymi Wilcami.

6. Michał Pomietło (Hapoel Beer Kebab) - 3 żółtka kartka w sezonie i zawieszenie na jeden mecz. Zawodnik ten nie będzie mogł zagrać w meczu 19 kolejki, w której HBK zagra z Piwkarzykami

7, Paweł Lisiński (GKS Futsal Tychy U-18) - 3 żółtka kartka w sezonie i zawieszenie na jeden mecz. Zawodnik ten nie będzie mogł zagrać w meczu 19 kolejki, w której GKS zagra z Centrum