Zapowiedź TLF CUP

Zapowiedź TLF CUP

Już w niedzielę ostatni akcent sezonu 2019/2020 czyli turniej TLF CUP, który oficjalnie zakończy 10 edycję Tyskiej Ligi Futsalu. Znamy już najważniejsze rozstrzygnięcie jakim jest tytuł mistrzowski, po który przed tygodniem sięgnęli Piwkarzyki, ale przed nami jeszcze sporo niewiadomych.

Podczas ceremonii zakończenia statuetkę króla strzelców odbierze Michał Różycki z Prawników, a puchar fair play trafi do rąk Piwkarzyków. W niedzielę poznamy wyniki Plebiscytu na najlepszego bramkarza i zawodnika TLF w obecnym sezonie.

Sam TLF CUP zapowiada się niezwykle emocjonująco. Przypomnijmy, że dwa ostatnie turnieje zwycięsko kończyli Boysi, którzy łącznie według oficjalnych statystyk aż trzykrotnie zdobywali Puchar Ligi i są po tym względem niekwestionowanym liderem. O obronę trofeum będzie jednak niezwykle ciężko ponieważ BB trafili do grupy śmierci z Piwkarzykami i Prawnikami. Mecze grupy A będą rozgrywane w godzinach 8:30 – 10:00

GODZINA

MECZ

WYNIK

8:30

Piwkarzyki – Bad Boys

:

9:00

Bad Boys – Prawnicy

:

9:30

Prawnicy – Piwkarzyki

:

Grupa B tylko z pozoru jest grupą łatwiejszą. W niej zmierzą się Piłkarscy Emeryci, Hapoel Beer Kebab oraz Jesiony, które rzutem na taśmę wywalczyły awans do turnieju. W grupie B mecze będą rozgrywane w godzinach 10:00 - 12:15

GODZINA

MECZ

WYNIK

10:00

Jesiony – Piłkarscy Emeryci

:

11:15

Piłkarscy Emeryci – Hapoel Beer Kebab

:

11:45

Hapoel Beer Kebab - Jesiony

:

Awans z obu grup uzyskają po dwa najlepsze zespoły, które następnie „na krzyż” zagrają mecze półfinałowe.

Głównymi faworytami do końcowego triumfu będą oczywiście Piwkarzyki i Bad Boys, których mecz otworzy zmagania TLF CUP. Czy takie samo spotkanie również zamknie niedzielny turniej ? Chrapkę na okazały puchar z całą pewnością mają wszystkie drużyny, które zakwalifikowały się do turnieju w którym o końcowym sukcesie będzie decydowało szczęście, skuteczność, dyspozycja bramkarzy oraz dyspozycja dnia.

Z kolei punktualnie o godzinie 10:30 rozpocznie się CEREMONIA ZAKOŃCZENIA SEZONU 2019/2020 podczas której zaszczycą nas wyjątkowi goście, którzy wręczą najlepszym zespołom i zawodnikom okazałe puchary, trofea i medale.

W niedzielę nie może zabraknąć Was na hali przy al. Piłsudskiego 20.

A dla wszystkich kobiet przygotowaliśmy specjalną niespodziankę: darmowe wejściówki na TLF CUP :D, pyszny karczek z grilla i możliwość podziwiania swoich wspaniałych mężczyzn, którzy w pocie czoła będą rywalizować o Puchar Ligi!

Czyż nie brzmi zachęcająco ?

Startujemy punktualnie o 8:30.

Komentarze

Dodaj komentarz
  • Golon napisał
    Z tego co kojarzę to jako BB puchar TLF zdobyliśmy 5-krotnie

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości