Były Mistrz wraca do TLF

Mistrz Tyskiej Ligi Futsalu z sezonu 2018/2019, który po roku zrezygnował z gry w naszej lidze, wraca na futsalową mapę naszego miasta! Mowa tu oczywiście o ekipie The Naturat, która dwa lata temu przebojem wdarła się do TLF sięgając po najważniejsze trofeum. Ku zdziwieniu wszystkich drużyn i kibiców, zespół ten po osiągnięciu tego ogromnego sukcesu zrezygnował z dalszej gry w Tyskiej Lidze Futsalu.

Dzisiaj zespół, którego twarzą są bracia Bała wraca na salony i na dzień dobry reklamuje się jako "Mistrz 11 edycji Tyskiej Ligi Futsalu". W powtórzeniu sukcesu z 2019 roku pomóc ma duet Migdał & Dworakowski oraz byli zawodnicy Bad Boys.

The Naturat z całą pewnością będzie w gronie głównych kandydatów do mistrzostwa, a ich największymi rywalami powinni być La Zabawa oraz oczywiście Piwkarzyki czy Bad Boys.

Przyjęcie The Naturat oznacza, że w 11 edycji TLF pozostały ostatnie 3 wolne miejsca.

LISTA PRZYJĘTYCH DRUŻYN W SEZONIE 2020/2021

1. Antrax