Decydujący weekend dla FC Dallas

Najbliższy weekend można by rzec będzie weryfikacją (może okazać się nawet bardzo brutalną) planów na bieżący sezon dla dwóch drużyn. Mowa tu o FC Dallas w 1 lidze oraz ‘A’msterdamie Duet Team w 2 lidze.

Zacznijmy od wyższego szczebla rozgrywkowego, w którym to w ostatnich tygodniach „Dallasi” mocno skomplikowali swoją sytuację w perspektywie walki o mistrzostwo. Ubiegłotygodniowa porażka z Piwkarzykami była ich trzecią w sezonie, a wobec fenomenalnej dyspozycji The Naturatu Hydro Optima ich strata do 1 miejsca wynosi już 9 punktów. I to właśnie oba te zespoły zmierzą się w niedzielę o godzinie 13:30. Faworytem tego starcia zdecydowanie będą „Fiołki” jednak podrażnione ambicje zawodników FC Dallas mogą wpłynąć na nich niezwykle mobilizująco co zwiastuje nam ciekawe i atrakcyjne dla oka widowisko. Trzeba zaznaczyć jednak wprost, że porażka w tym meczu ekipy z osiedla D, definitywnie zamknie im drogę nie tylko do mistrzostwa, ale również mocno skomplikuje sytuację w perspektywie walki o podium.

W 2 lidze zarówno arcyważny jak i arcytrudny weekend przed ‘A’msterdamem, który najpierw w sobotę zmierzy się z liderem – Tyskimi Dzbanami, a w niedzielę z wiceliderem – Luz Blues Team. W sezonie 2022/2023 zespół dowodzony przez Krzysztofa Frankowskiego jest czarnym koniec rozgrywek, przez większość pierwszej rundy zasiadając na fotelu lidera 2 ligi. Dzisiaj Amsterdam do Dzbanów traci już 7 punktów a do LBT 4 i myśląc realnie o sensacyjnym awansie musi wyjść z tych potyczek obronną ręką czyli po prostu je wygrać.

Z kolei beniaminek – Tyskie Dzbany w weekend może wykonać dwa ogromne kroki w kierunku upragnionego awansu, bowiem w przypadku zdobycia kompletu punktów ich przewaga nad resztą stawki znacznie się powiększy.

W sobotę i niedzielę zobaczymy aż 13 spotkań więc każdy z kibiców TLF powinien znaleźć coś dla siebie. Zapraszamy w sobotę od godziny 10:00, a w niedzielę od 8:30.

Poniżej harmonogram gier