Do gry wkracza galaktyczny tercet

Robimy Remonty Tyska Liga Futsalu rozkręciła się na dobre. Jesteśmy praktycznie po dwóch pełnych kolejkach, a przed nami trzecia seria gier, w której standardowo już nie zabraknie elektryzujących pojedynków.

Weekendowe zmagania rozpoczniemy w sobotę od godziny 8:30, kiedy to na parkiet wybiegną drugoligowcy. W pierwszym meczu dnia lider 2 ligi KS Pampeluna ’06 zmierzy się z Antraxem dla którego początek sezonu 2021/2022 ma bardzo gorzki smak. Po przegranych barażach przyszła porażka z Bieruńskimi Grajkami i w zasadzie już na początku sezonu faworyt do awansu zgubił pierwsze punkty w tym sezonie.

O godzinie 9:20 pierwszy raz w tym sezonie zobaczymy Śląskich Adwokatów. Ich pierwszym rywalem będzie beniaminek – Kamraci z Wembleya. Adwokaci do nowego sezonu podchodzą wzmocnieni Michałem Michalakiem co oznacza odrodzenie po latach zabójczego ataku Pcheła & Buben. Przypomnijmy, że obaj Panowie przed laty wspólnie grali w Matadorze, jednak po rozpadzie tej ekipy ich drogi rozeszły się, a dzisiaj historia zatacza koło i Ci wybitni zawodnicy znowu będą grali do jednej bramki. Jeśli do tego duetu dołożymy świetnego Macieja Kocztorza to to trio czapką nakrywa książęta z Paryża czyli rzekomo najlepszy tercet świata Messi & Mbappe & Neymar. Dzisiaj najlepszy tercet gra w TLF, a jego skrót brzmi MMM (Michał, Michał, Maciej)

Na zakończenie sobotnich zmagań zmierzą się Piłkarscy Emeryci z Bad Boys (10:10), czyli pojedynek wyrobników z najbardziej utytułowaną ekipą TLF, która od lat nie może znaleźć sposobu na... wyrobników! Czy BB w końcu przełamią fatalną serię gier z Emerytami ?

W niedzielę jeszcze więcej emocji! A zaczynamy od meczu przyjaźni, który będzie rewanżem za mecz XXI wieku z ubiegłego sezonu czyli pojedynek Oszołomów z Luz Blues Team. Oba zespoły darzą się dużą sympatią i szacunkiem, jednak na parkiecie z całą pewnością sentymenty zejdą na bok. Oszołomy w tym sezonie wyglądają dużo lepiej niż w poprzednim i ich pierwsze historyczne punkty w TLF są już tylko kwestią czasu. Czy dokonają tego wyczynu w starciu z LBT ? Czas pokaże.

W niedzielę na pierwszy plan wysuwa się jednak spotkanie Mistrza z trzecim zespołem z ubiegłego sezonu. Dla FC Dallas terminarz ułożył się bardzo ciężko, ponieważ przypomnijmy, że przed tygodniem mierzyli się z wicemistrzem, a teraz przychodzi im grać z Mistrzem TLF. Ich spotkanie z La Zabawą zaplanowane jest na godzinę 11:50.

Ciekawie na pewno będzie również w spotkaniu Bad Boys z Adwokatami. Ciężko przewidzieć i ocenić na co stać oba te zespoły, ponieważ „Źli Chłopcy” póki co mają za sobą jeden rozegrany mecz, a dla Adwokatów nadchodzący weekend będzie debiutanckim w tym sezonie. Dla obu tych ekip weekend będzie bardzo intensywny, bowiem jedni i drudzy rozegrają w nim po dwa mecze. Tego dnia po raz pierwszy będziemy mieli okazję obejrzeć galaktyczny tercet MMM (dzień wcześniej zabraknie Macieja Kocztorza).

Przypominamy, że mecze Robimy Remonty Tyskiej Ligi Futsalu rozgrywane są w hali przy al. Piłsudskiego 20, a wstęp na nie jest całkowicie bezpłatny.

Zapraszamy!

HARMONOGRAM GIER