Hitowe starcie w TLF

Z ośmiu zaplanowanych na jutro spotkań jedno zdecydowanie wysuwa się na pierwszy plan. Mowa tu oczywiście o starciu aktualnego Mistrza TLF - Piwkarzyków z ich najpoważniejszym pretendentem do tytułu czyli La Zabawa Club de Futbol. Od początku sezonu oba zespoły zadomowiły się w czubie tabeli, ale z całą pewnością jednych i drugich interesuje wyłącznie jedna lokata jaką jest fotel lidera. Póki co zasiada na nim fenomenalny beniaminek z dorobkiem 13 punktów, który z pięciu dotychczas rozegranych spotkań wygrał cztery, jedno zremisował i jak dotąd nie zaznał jeszcze goryczy porażki. Piwkarze przed dwoma tygodniami zaznali pierwszej porażki w lidze z FC Dallas i tracą do swojego niedzielnego rywala 1 punkt.

W tym spotkaniu bardzo wiele będzie zależało od dyspozycji bramkarzy. Tą pozycję lepiej obsadzą będzie miała La Zabawa, w której według naszych informacji zagra niezniszczalny Zbynek Modrzik. Piwkarzyki natomiast od blisko miesiąca muszą radzić sobie bez swojej "jedynki" i podobnie ma być w jutrzejszym starciu. Wiele wskazuje na to, że Krzysztof Błasiak jeszcze przez kilka najbliższych tygodni nie będzie zdolny do gry w lidze, co bez dwóch zdań jest ogromnym osłabieniem Mistrzów.

Z niecierpliwością wyczekujemy godziny 13:30 kiedy to rozlegnie się pierwszy gwizdek sędziów tego hitowego starcia, którą śmiało można określić "Bitwą o TLF". Spotkanie będzie transmitowane "na żywo" na kanale TLF TV.

Nie mniej emocji powinno być w starciu Bad Boys z Adwokatami Śląsk. Oba zespoły sąsiadują ze sobą w tabeli i tracą do lidera kolejno 5 i 6 punktów. Porażka w tym meczu będzie zatem oznaczała, że szanse na mistrzostwo którejś z tych ekip znacznie się pomniejszą. Początek meczu o godzinie 9:20.

Boys'ów tego dnia czeka również zaległe spotkanie z 3 kolejki z Antraxem, który po cichu wyrasta na czarnego konia rozgrywek. Ekipa Piotra Drabca zajmuje wysokie 5 miejsce i pewnie zmierza do osiągnięcia swojego celu jakim jest awans do "ósemki" po 1 etapie rozgrywek i gra w 1 lidze po podziale tabeli (godzina 11:00)

7 serię gier (8:30) rozpocznie pojedynek Piłkarskich Emerytów z FC Dallas. Tabela jasno wskazuje, że faworytem będą "Dallasi", którzy przed dwoma tygodniami pokonali Mistrzów TLF i są wiceliderem ligi. Na przeciwległym biegunie Emeryci będący w lekkim dołku, ponieważ po zdobyciu Superpucharu nie potrafią wskoczyć na właściwe tory i po dwóch porażkach z rzędu zajmują odległe 10 miejsce.

Pierwszych punktów w lidze będą szukali Oszołomy, którzy w niedzielę najpierw o godzinie 10:10 zagrają z Piłkarskimi Emerytami (zaległy z 3 kolejki), a następnie o 11:50 podejmą nieprzewidywalny zespół GKS-u Futsal Tychy.

I na koniec dwa mecze, które rywalizują ze sobą w licytacji na portalu zrzutka.pl o to, który z nich będzie transmitowany w TLF TV. Mowa tu o starciach Jesion z Antraxem i Tichau FC z Luz Blues Team. Czy któryś zawodników lub kibiców tych zespołów zdecyduje się przeprowadzić niespodziewany atak tuż przed zamknięciem licytacji, która przypominamy trwa dzisiaj do godziny 00:00? O tym przekonamy się jutro z samego rana!

Fantastyczny spot reklamowy zaprezentowali z kolei dzisiaj zawodnicy Tichau Futsal Club! Kapitalna robota Panowie!

W tym miejscu jeszcze raz gorąco dziękujemy za każdą wpłaconą złotówkę. Kwota, którą uzbieraliśmy przerosła nasze najśmielsze oczekiwania! W tej chwili mamy na koncie ponad 2.200zł!!!

JESTEŚCIE WIELCY!!!

Na koniec naszej zapowiedzi przypominamy, że mecze Robimy Remonty Tyskiej Ligi Futsalu (podobnie zresztą jak wszystkie wydarzenia sportowe w kraju) odbywają się bez udziału publiczności. Bardzo prosimy o przestrzeganie obowiązujących zasad i dostosowanie się do nich.

Gorąco wszystkich zapraszamy przed smartfony, tablety i komputery na relacje LIVE z dwóch jutrzejszych spotkań. Do usłyszenia!

HARMONOGRAM GIER 7 KOLEJKI:

8:30 Piłkarscy Emeryci - FC Dallas

9:20 Bad Boys - Adwokaci Śląsk

10:10 Piłkarscy Emeryci - Oszołomy (zaległy z 3 kolejki)

11:00 Bad Boys - Antrax (zaległy z 3 kolejki)

11:50 Oszołomy - GKS Futsal Tychy U-19

12:40 Pod Jesionami - Antrax (Licytacja)

13:30 Piwkarzyki - La Zabawa Club de Futbol (LIVE TLF TV)

14:20 Tichau Futsal Club - Luz Blues Team (Licytacja)