Jesiony nadal w TLF

Pod Jesionami to obok Piłkarskich Emerytów jedyny zespół, który wystąpił we wszystkich dotychczasowych edycjach Tyskiej Ligi Futsalu. Co ważne, dwukrotny Mistrz TLF w dalszym ciągu będzie kontynuował swoją przygodę w naszej lidze, bowiem wczoraj Włodarze tego Klubu wypełnili pierwsze wymogi i zgłosili swój zespół do nadchodzących rozgrywek co bez wątpienia jest bardzo dobrą wiadomością, ponieważ ekipa Jesion stała się poniekąd ikoną Tyskiej Ligi Futsalu i jej brak byłby dla wszystkich ogromną stratą.

W sezonie 2020/2021 mamy zobaczyć zupełnie nowe oblicze zespołu dowodzonego przez Piotra Rosę. Poprzedni sezon ligowy był dla tego zespołu dużym rozczarowaniem, a tą gorycz nieco osłodziło drugie miejsce w TLF CUP. Bartek Bratek, czyli jedna z wiodących postaci Jesion zapewnia, że w 11 edycji TLF zobaczymy zupełnie inne oblicze drużyny, które zasili kilka bardzo ciekawych i mocnych nazwisk. Posłuchajcie wypowiedzi lidera Jesion

Jesiony to 7 zespół przyjęty do sezonu 2020/2021, a to oznacza, że mamy zajętą już połowę miejsc.

LISTA PRZYJĘTYCH DRUŻYN W SEZONIE 2020/2021

1. Antrax (beniaminek)

2. Bad Boys

3. FC Dallas (beniaminek)