Komplet list startowych

Do organizatora dotarł komplet list startowych od wszystkich zespołów które zagrają w Tyskiej Lidze Futsalu w sezonie 2017/2018. Przed inauguracją rozgrywek, składy będą uzupełnione na stronie i dostępne dla wszystkich w dziale "KADRY". Maksymalny termin w którym można dopisywać zawodników do list, mija 27 września. Po tym terminie listy zostaną ostatecznie zamknięte.

Zawodnik na liście, który nie będzie miał przypisanego numeru PESEL będzie uznawany za zawodnika nieuprawnionego. Listy startowe będą dostępne dla sędziów i drużyn biorących udział w zawodach podczas każdej kolejki TLF.

Na stronie będą prowadzone statystyki nie tylko każdej z drużyn, ale również wszystkich zawodników (bramki, żółte/czerwone kartki, liczba występów itp.)

Zachęcamy do regularnego odwiedzania strony www.futsal-tychy.futbolowo.pl