Kończymy 1 rundę w 1 lidze

Już jutro pierwszoligowcy zakończą pierwszą rundę sezonu 2021/2022. Szanse na zostanie mistrzem półmetka mają już wyłącznie dwa zespoły i są to La Zabawa oraz FC Dallas.

9 kolejkę Robimy Remonty Tyskiej Ligi Futsalu otworzą właśnie „Dallasi” meczem z Kamratami z Wembley’a (10:00). Jeśli faworyt nie zawiedzie i wygra to spotkanie to przynajmniej na kilka godzin wskoczy na 1 miejsce w tabeli, a o tym czy na nim pozostanie zadecyduje hitowe starcie pomiędzy The Naturatem, a La Zabawą. Ten mecz zaplanowany jest na godzinę 12:30 i będzie trzecim pojedynkiem w historii obu drużyn. Co ciekawe La Zabawa jeszcze ani razu nie pokonała The Naturatu (remis w poprzednim sezonie oraz porażka w Superpucharze) i jeśli ta tendencja utrzyma się w sobotę, to dość sensacyjnie mistrzem półmetka zostanie FC Dallas. Pojedynek aktualnego mistrza z wicemistrzem ligi jest absolutnie najciekawiej zapowiadającym się meczem ostatniej kolejki 1 rundy. Odbędzie się on w świetle kamer, które zarejestrują ten pasjonujący mecz, z którego będziemy mieli okazję zobaczyć skrót i powtórkę. Zacieramy ręce, bo z całą pewnością będzie na co popatrzeć.

W cieniu tego meczu odbędzie się kilka innych mających znaczenie dla środka i dołu tabeli. Broniący się przed spadkiem Piłkarscy Emeryci podejmą From UA (13:20), a Jesiony zagrają z Bad Boys (10:50).

Ostatnia para tego dnia to Piwkarzyki kontra Adwokaci Śląsk. Ci drudzy zdaje się w końcu złapali właściwy rytm i dzięki 4 punktom zdobytym w dwóch ostatnich kolejkach opuścili strefę spadkową. W przypadku zwycięstwa nad Piwoszami, Adwokaci mogą swoich rywali wpędzić tam skąd niedawno sami się wydostali czyli do strefy spadkowej. Dwukrotni Mistrzowie TLF w ostatnich tygodniach zawodzą na całej linii, bowiem w 6 ostatnich spotkaniach zdobyli zaledwie 3 punkty ( 3 x remis). Ostatnie ligowe zwycięstwo Piwkarzyki odnieśli… 3 października ub. roku i na komplet punktów czekają ponad 100 dni! Takiej serii smakosze złotego trunku w swojej historii jeszcze nie mieli.

Wszystkich kibiców głodnych futsalowych emocji zapraszamy do hali przy al. Piłsudskiego na 9 kolejkę, która bez wątpienia przyniesie sporo sportowych emocji. Wstęp oczywiście bezpłatny!

HARMONOGRAM GIER

SOBOTA 04.12.2021