MULTI POLYMERS - prezentacja zespołu

Ostatnim zespołem jaki został do zaprezentowana przed inauguracją sezonu 2019/2020 to trzeci z beniaminków, czyli MULTI POLYMERS. W skład zespołu wchodzą pracownicy firmy, której siedziba mieści się w Lędzinach. MULTI POLYMERS to obok Hapoelu Beer Kebab drugi zespół spoza Tychów, który powalczy o Mistrzostwo Tyskiej Ligi Futsalu.

O ile dwaj poprzedni beniaminkowie, których już prezentowaliśmy nie są zupełnie anonimowi, o tyle o MULTI POLYMERS ciężko cokolwiek powiedzieć i ocenić szanse w ich debiutanckim sezonie. Szeregi tego zespołu postanowił zasilić Rafał Sokołowski, który w poprzednich latach znany był z gry w Matadorze. To kolejna osoba, która zmieniła barwy po rozpadzie Matadora.

Kliku graczy ze składu MULTI POLYMERS występowało do tej pory w Amatorskiej Lidze Piłki Nożnej na dużym boisku. Po wycofaniu się z rozgrywek, zespół ten postanowił przenieść się z trawy na parkiet. W inauguracyjnym meczu MP zmierzy się z innym beniaminkiem – Prawnikami i to spotkanie w 1 kolejce jest zdecydowanie największą niewiadomą pierwszej serii gier.

O komentarz przed zbliżającym się sezonem poprosiliśmy Wojciecha Kosta – kierownika MULTI POLYMERS

„W skład naszego zespołu wchodzi 16 zawodników, a na jego czele stał będzie nasz trener - Damian Nowak. Chcemy w debiutanckim sezonie przeszkodzić wszystkim, którzy będą mieli chrapkę na mistrzostwo czyli… siedmiu zespołom! Trzon drużyny stanową zawodnicy, którzy w poprzednich latach reprezentowali barwy OS AJAX, który występował w ALPN. Dzięki temu, że znamy się z gry na dużym boisku, mocno liczymy na to, że nie będzie problemu ze zgraniem i komunikacją w grze na hali. Dodatkowym naszym atutem jest to, że wszyscy doskonale się znamy ponieważ jesteśmy pracownikami jednej firmy. Z dużym podekscytowaniem czekamy na pierwszy nasz występ w Tyskiej Lidze Futsalu.”

KADRA MULTI POLYMERS W SEZONIE 2019/2020

L.P.