Najważniejsze starcie sezonu

Dosłownie godziny dzielą nas od najważniejszego meczu tego sezonu. Być może już w sobotę tuż przed godziną 13 poznamy nowego mistrza Tyskiej Ligi Futsalu. Stanie się tak jeśli The Naturat pokona broniących tytułu Piwkarzyków. Natomiast jeśli w tym spotkaniu oba zespoły podzielą się punktami lub wygrają Piwkarzyki, sprawa mistrzostwa rozstrzygnie się podczas ostatniej kolejki. W pierwszej rundzie górą byli aktualni jeszcze Mistrzowie TLF (6:3), którzy w ostatnich tygodniach nie zachwycają formą, co w starciu z beniaminkiem nie stawia ich w roli murowanego faworyta. Początek meczu o Mistrzostwo Tyskiej Ligi Futsalu o godzinie 11:50.

W cieniu walki o 1 miejsce, trwa pasjonująca batalia o najniższy stopień podium. Atak Jesion, Emerytów i Hapoelu będą odpierać Bad Boys, którzy w sobotę zmierzą się z tymi pierwszymi. Każdy z tych zespołów ligę zakończyć może na 3 lub w najgorszym przypadku na 6 miejscu. Jesiony tego dnia rozegrają dwa starcia z bezpośrednimi rywalami. Najpierw zmierzą się z wymienionymi już Boysami, a następnie stoczą batalię z Piłkarskimi Emerytami.

Teoretycznie najłatwiejsze zadanie czeka Hapoel. Wicemistrz TLF nie powinien mieć problemów z pokonaniem FCA, które boryka się z ogromnymi problemami kadrowymi.

19 seria gier wróży kilka ciekawych pojedynków, ale nie może być inaczej, skoro po jej rozegraniu do zakończenia sezonu 2018/2019 pozostanie już zaledwie jedna kolejka. Dla pierwszej „szóstki” ligi, to kolejka o „być albo nie być”

Zapowiedź znajdziecie również na portalu www.tyskiflesz.pl

ZAPRASZAMY w sobotni poranek na halę przy al. Piłsudskiego 12. Wstęp oczywiście bezpłatny.

HARMONOGRAM 19 KOLEJKI:

8:30 Hapoel - Beer Kebab - FCA

9:20 Jesiony - Bad Boys (zaległy z 18 kolejki)

10:10 Piwkarzyki - Królewscy

11:00 Jesiony - Piłkarscy Emeryci

11:50 Piwkarzyki - The Naturat (zaległy z 16 kolejki)

The Naturat - ZET Szpilernia 5:0 (wo)