Pojedynek mistrza z wicemistrzem!

Podczas 5 kolejki, która zostanie rozegrana w najbliższą niedzielę, dojdzie do istnego szlagieru. Na parkiet wybiegną bowiem aktualny mistrz i wicemistrz Tyskiej Ligi Futsalu czyli Piwkarzyki oraz Hapoel Beer Kebab. Oba zespoły są głównymi kandydatami do końcowego triumfu w bieżących rozgrywkach, a to oznacza tylko tyle, że z parkietu będzie kipiało od emocji. Ciężko o wskazanie faworyta w tym meczu i każdy scenariusz jest w nim możliwy. Pierwszy gwizdek sędziego o godzinie 9:50.

Drugie spotkanie godne polecenia odbędzie się o godzinie 11:30. Lider TLF czyli Piłkarscy Emeryci zmierzą się z Jesionami. Ci pierwsi po trzech meczach mają komplet 9 punktów, natomiast drudzy w czterech spotkaniach zgromadzili 5 oczek i zajmują 6 miejsce. Pojedynki obu tych drużyn zawsze trzymały w napięciu i nie inaczej powinno być tym razem.

W pozostałych spotkaniach zmierzą się FCA z Matadorem (9:00), ZET Szpilernia z Bad Boys (10:40) oraz Królewscy z GKS Futsal Tychy U-18 (12:20)

Harmonogram gier 5 kolejki

9:00 FCA - ATP Matador '98