Prawnicy - prezentacja zespołu

Prawnicy to pierwszy z trzech beniaminków który zagra w sezonie 2019/2020. Główną twarzą tego zespołu jest Michał Różycki, który dotychczas reprezentował barwy Matadora. Po 21 latach ta ekipa niestety zniknęła z mapy amatorskich zespołów w naszym mieście. Taki przebieg wydarzeń spowodował, że popularny „Pcheła” zdecydował się na zorganizowanie nowej drużyny w skład której wchodzą adwokaci, prawnicy i radcy prawni. W składzie Prawników sporo jest nieznanych nazwisk, dlatego też ciężko jest ocenić możliwości tego zespołu w ich debiutanckim sezonie. W ich barwach zobaczymy jedynie znanych z TLF-u Łukasza Sobalę oraz Grzegorza Lechowicza, którzy wcześniej grali z Pchełą w Matadorze. Na uwagę zasługuje postać Michała Rusa, który dotychczas w Tyskiej Lidze Futsalu znany był… ze spikerowania Turnieju o Puchar TLF.

Ciekawostką jest fakt, że to właśnie Michał Rus dokładnie 10 lat zainicjował i zorganizował pierwszą edycję Tyskiej Ligi Futsalu, której rozgrywki trwają do dziś!!! Zobaczymy czy na parkiecie poradzi sobie równie dobrze jak za mikrofonem.

O komentarz przed zbliżającym się sezonem poprosiliśmy kapitana Prawników – Michała Różyckiego

„Problemy kadrowo-organizacyjne Matadora spowodowały, że zdecydowałem się zgłosić do TLF całkiem nowy zespół jakim jest drużyna Prawników. W jej skład weszli śląscy adwokaci i radcy prawni oraz 2 osoby (oprócz mnie) ze starego składu Matadora. Co do celów na nadchodzący sezon, to ciężko obecnie stwierdzić o co będziemy walczyć. Z pewnością po kilku pierwszych kolejkach będziemy mogli więcej powiedzieć o naszych możliwościach, ale z liczę, że będziemy walczyć w każdym meczu i pokażemy się z dobrej strony. Patrząc natomiast na wzmocnienia składów poszczególnych drużyn, uważam że poziom TLF będzie jeszcze wyższy niż w zeszłym roku i ciężko wskazać jednego faworyta do mistrzostwa.Wydaje mi się, że o mistrzostwie zadecydują niuanse, a każdy będzie mógł wygrać z każdym„

KADRA PRAWNIKÓW W SEZONIE 2019/2020

L.P.