Remis w meczu na szczycie

Niezwykle dramatyczny przebieg miało spotkanie Bad Boys z The Naturatem. Beniaminek postawił faworytowi bardzo trudne warunki i o włos nie wygrał tego spotkania, a do pełni szczęścia zabrakło na prawdę niewiele. To co najważniejsze w tym meczu odbyło się dosłownie w ostatnich 100 sekundach. W 39 minucie prowadzenie objął The Naturat (gol Radka Nogala) i kiedy wydawało się, że beniaminek zainkasuje kolejny komplet punktów, Bad Boys'i za sprawą Michała Kasprzaka w ostatniej minucie doprowadzili do wyrównania i mecz zakończył się podziałem punktów, który pozwolił Złym Chłopcom utrzymać pozycję lidera. Pamiętać jednak należy o tym, że The Naturat, ma aż o dwa mecze rozegrane mniej, a tylko jeden punkt straty do BB i Jesion.

Drugi najciekawszy pojedynek 7 kolejki również zakończył się remisem 1:1. Hapoel podzielił się punktami z Piłkarskimi Emerytami, a sytuacji bramkowych w tym meczu było jak na lekarstwo. Obie ekipy bardziej niż na ataku, skupiały się na obronie dostępu do własnej bramki, przez co obaj bramkarze nie mieli zbyt dużo pracy. Ostatecznie spotkanie zakończyło się sprawiedliwym remisem.

7 seria gier zafundowała nam dwa pogromy. FCA rozbiło ZET Szpilernie aż 14:1, a Piwkarzyki - Matadora 10:4. Bohaterami w tych spotkaniach byli Adam Wolak (FCA) i Michał Cebula (Piwkarzyki), którzy zdobyli po 4 bramki dla swoich zespołów.

Ostatni mecz tej kolejki nie doszedł do skutku. Królewscy oddali Jesionom mecz walkowerem, dzięki czemu Ci drudzy bez gry awansowali na 2 miejsce w tabeli.

Teraz w rozgrywkach nastąpi przerwa, a aż 8 drużyn z Tyskiej Ligi Futsalu spotka się podczas Turnieju Amatorów Piłki Nożnej Halowej, który w weekend 10-11.11.2018 odbędzie się na hali przy al. Piłsudskiego.