Szlagierowa sobota

Po ostatnim futsalowym maratonie, przed nami niewiele mniejsza dawka emocji. Można wręcz powiedzieć, że wszystkie spotkania, które zostaną rozegrane, śmiało można określić mianem szlagierów. W sobotę zakończymy pierwszą rundę, a także rozpoczniemy rewanżową serię gier.

Zaczniemy ciekawym starciem Piwkarzyków z Hapoelem Beer Kebab. Ci pierwsi przed tygodniem w meczu na szczycie ulegli Bad Boysom, z kolei drudzy odnieśli dwa zwycięstwa i zażegnali kryzys w który wpadli na początku sezonu. Na inaugurację Piwosze dość gładko pokonali HBK 3:0, więc zawodnicy z Bierunia Starego z całą pewnością będą chcieli zrewanżować się za tą porażkę.

O 10:40 na parkiet wybiegną Jesiony i Bad Boysi. Faworytem na pewno Źli Chłopcy, którzy idą „jak burza” i zostawiają w pokonanym polu wszystkich swoich rywali. Jesiony z kolei mają na swoim koncie zaledwie jedno zwycięstwo, co zdecydowanie jest wynikiem poniżej ich oczekiwań. W pierwszym meczu górą nieznacznie BB którzy wygrali 2:1.

O 11:30 derby Tyskiej Ligi Futsalu czyli starcie Piwkarzyków z Piłkarskimi Emerytami. Więcej szans na zwycięstwo jak zawsze daje się Piwkarzykom, ale Emeryci do pojedynków z Piwoszami zawsze podchodzą podwójnie zmobilizowani, a mecze te elektryzują od pierwszej do ostatniej minuty. Z całą pewnością nie inaczej będzie i tym razem.

Punktualnie o 12:20 po raz drugi w tym dniu na parkiecie zobaczymy Hapoel Beer Kebab oraz Bad Boys. Popularne „Kebaby” jeśli myślą o awansie do pierwszej „czwórki”, muszą szukać punktów w każdym meczu. Boysi z kolei czują mocny oddech na plecach Piwkarzyków i również nie mogą pozwolić sobie chociażby na remis. Spora liczba goli i interwencji bramkarskich w tym meczu gwarantowane.

Na zakończenie sobotnich zmagań (13:10), Piłkarscy Emeryci podejmą Magnę Formpol i będzie to starcie zespołów bezpośrednio walczących o awans nie tylko do pierwszej „czwórki”, ale również o podium na które chrapkę na pewno mają jeszcze Hapoel, Prawnicy, a także Jesiony.

Jutrzejszy dzień śmiało możemy określić mianem „SZLAGIEROWEJ SOBOTY”

Zapraszamy wszystkich sympatyków Tyskiej Ligi Futsalu na halę przy al. Piłsudskiego 20!

Więcej o TLF przeczytacie na portalach:

tyskiflesz.pl

tychynews.pl

tychy.pl

Sobota 30.11.2019

9:50 Piwkarzyki - Hapoel Beer Kebab (8 kolejka)

10:40 Jesiony Bad Boys (8 kolejka)

11:30 Piwkarzyki - Piłkarscy Emeryci (7 kolejka)

12:20 Bad Boys - Hapoel Beer Kebab (7 kolejka)

13:10 Magna Formpol - Piłkarscy Emeryci (8 kolejka)