Zapowiedź 1 kolejki

Już tylko dosłownie godziny dzielą nas od startu 10 edycji Tyskiej Ligi Futsalu. Jesteśmy już po zaprezentowaniu wszystkich zespołów, które powalczą w tym sezonie o Mistrzostwo TLF. Znane są również wszystkie zasady i nowinki, jakie będą obowiązywały w rozpoczynających się w niedzielę rozgrywkach.

Sezon 2019/2020 zainauguruje pojedynek Piłkarskich Emerytów z Magną Formpol. Beniaminek wraca do TLF po kilku latach przerwy i wydaje się być najgroźniejszy ze wszystkich trzech, którzy dołączyli do rozgrywek. Z kolei Piłkarscy Emeryci to trzeci zespół z poprzedniego sezonu więc na „dzień dobry” szykuje nam się ciekawy pojedynek. Pierwszy gwizdek sędziego punktualnie o godzinie 16:00.

O 16:50 na parkiet wybiegną dwaj pozostali beniaminkowie czyli Prawnicy i Multi Polymers. Ze wszystkich meczów 1 kolejki, to spotkanie jest największą niewiadomą, ponieważ możliwości obu tych drużyn stoją pod bardzo dużym znakiem zapytania.

17:40 to godzina rozpoczęcia meczu Piwkarzyków z Hapoelem Beer Kebab, czyli ekip, które przed dwoma laty walczyły o mistrzostwo. Faworytem w tym starciu są Piwkarzyki, którzy jednocześnie są głównym kandydatem do mistrzostwa w tym sezonie. HBK wcale jednak nie stoi na straconej pozycji, bowiem ekipa z Bierunia Starego dała się już wszystkim poznać jako solidny i dobrze zorganizowany zespół.

Na deser pojedynek starych dobrych znajomych czyli Bad Boys z Jesionami. Źli Chłopcy dokonali sporych wzmocnień w składzie i nie ukrywają, że w tym sezonie interesuje ich wyłącznie Mistrzostwo, którego nie potrafią zdobyć już od 4 lat. Pomóc im w tym mają bracia Bała, którzy opuścili The Naturat oraz jeden z najlepszych zawodników, który występuje w Tyskiej Lidze Futsalu czyli Michał Michalak. Bardziej znany jako „Buben”, etatowy strzelec TLF dołączył do BB z Matadora i ma pomóc w tym sezonie Boysom w powrocie na mistrzowski tron. Początek ostatniego meczu 1 kolejki o godzinie 18:30

Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców na inaugurację sezonu 2019/2020 w niedzielę od godziny 16:00 na halę przy al. Piłsudskiego 20. Wstęp oczywiście bezpłatny.

Zapowiedzi nadchodzącego sezonu przeczytanie również na portalach naszych Partnerów:

Tyskiflesz.pl

Tychynews.pl

Tychy.pl

Wiadomości Tychy (FB)

PARTNERZY TYSKIEJ LIGI FUTSALU:

JAGODA TEAM FIZJO & GYM

VIKING TRAINING CENTER