Zapowiedź 3 kolejki

Najbliższa niedziela będzie bardzo ważna dla dwóch zespołów, które otworzą 3 kolejkę Tyskiej Ligi Futsalu. Mowa tu o Hapoelu Beer Kebab i Jesionach którzy równo o godzinie 16:00 rozpoczną zmagania w 3 serii gier. Jedni i drudzy nie zdobyli jeszcze w tym sezonie choćby punktu i można stwierdzić, że przystąpią do tego pojedynku z lekkim nożem na gardle. W przypadku porażki któraś z tych ekip pozostanie na ostatnim miejscu w tabeli, co bez dwóch zdań będzie sporym zaskoczeniem na starcie 10 edycji. Remis w tym meczu z całą pewnością nie zadowoli żadnej ze stron, zatem można przypuszczać, że będzie to ciekawy i otwarty mecz.

O 16:50 odbędzie się najciekawszy mecz 3 kolejki. W starciu odwiecznych rywali, Bad Boys zmierzą się z Piłkarskimi Emerytami. Przypomnijmy, że w ubiegłym sezonie Emeryci rzutem na taśmę zaledwie jednym punktem wyprzedzili Boysów w tabeli i w ostatniej kolejce zapewnili sobie 3 miejsce w lidze. Pojedynki tych drużyn zawsze stoją na wysokim poziomie, a kibice nie mogą narzekać na brak emocji. Na pewno nie inaczej będzie podczas najbliższej niedzieli.

W trzecim meczu dnia (17:40) dojdzie do firmowych derbów. MAGNA FORMPOL podejmie MULTI POLYMERS i będzie to spotkanie dwóch drużyn, które składają się z pracowników obu tych firm. Faworytem Formpol, ale Multi Polymers w ostatnim meczu z Piłkarskimi Emerytami pokazało, że będzie groźne w tym sezonie dla każdego.

Na zakończenie 3 kolejki Piwkarzyki zmierzą się z Prawnikami (18:30) i to jedyny mecz w tej serii gier, gdzie widać wyraźnego faworyta. Każdy inny wynik jak zwycięstwo wicemistrzów TLF będzie sporą sensacją, ale trzeba również jasno powiedzieć, że po dwóch dotychczas rozegranych kolejkach, ciężko jest jeszcze dokładnie określić możliwości wszystkich beniaminków.

Zapraszamy na niedzielne popołudnie z Tyską Ligą Futsalu na hali przy al. Piłsudskiego 20.

Wstęp oczywiście bezpłatny.

O TLF przeczytacie również na:

www.tyskiflesz.pl

www.tychynews.pl