Zapowiedź TLF CUP

Przed nami ostatni akcent sezonu 2021/2022 czyli turniej TLF CUP, który co roku jest podsumowaniem długiego sezonu. Rozstrzygnięcia ligowe już znamy, ale TLF CUP to zawsze dodatkowy zastrzyk emocji związanych z walką o okazałe trofeum i możliwością zagrania w meczu o Superpuchar w którym na otwarcie 13 edycji na pewno zagra La Zabawa.

W niedzielę na parkiecie zobaczymy wszystkie zespoły z obu lig. System gry jest dziecinnie prosty – przegrywający odpada i żegna się z turniejem co oznacza całkowite zakończenie udziału w TLF w sezonie 2021/2022.

O tym, że turnieje rządzą się swoimi prawami wiedzą wszyscy i nie inaczej będzie w trakcie TLF CUP. Oczywiście w gronie faworytów są takie zespoły jak La Zabawa, The Naturat czy FC Dallas, ale przypomnijmy, że przed dwoma laty w finale turnieju zagrali… Piłkarscy Emeryci z Jesionami, czyli dzisiejsi spadkowicze z 1 ligi. Ciężko przewidzieć skład drużyn, które spotkają się w finale o godzinie 14:40, ponieważ w trakcie meczów, które najpierw będą trwały 15, a później 20 minut (półfinały i finał) o zwycięstwie decydować będzie dyspozycja dnia. Głównymi postaciami z całą pewnością będą bramkarze na których oparta będzie gra w defensywie, która może okazać się decydująca w turnieju.

W przypadku remisu o zwycięstwie decydować będzie seria rzutów karnych (3 serie – krótkie rzuty karne, od 4 serii – przedłużone rzuty karne do błędu). W niedzielę rozegramy 15 spotkań i na pewno zobaczymy niejeden konkurs rzutów karnych, który będzie kwintesencją turnieju.

Pierwszy mecz zaplanowany jest na godzinę 8:10, natomiast punktualnie o 11:00 rozpocznie się ceremonia zakończenia sezonu ligowego w trakcie której najlepsze zespoły oraz zawodnicy otrzymają puchary, medale i indywidualne statuetki. Od godziny 12:00 wracamy już do rywalizacji w TLF CUP która potrwa do 15:00. Właśnie wtedy wspaniały sezon 2021/2022 oficjalnie przejdzie do historii.

Zapraszamy wszystkich zawodników wraz z rodzinami na halę, ponieważ dla wszystkich przygotowany jest poczęstunek w postaci grilla ufundowany przez naszego wieloletniego Partnera –  firmę HILTON FOODS.

TLF CUP zostanie również uwieczniony na filmie i zdjęciach. Przygotowaniem reportażu wideo zajmie się niezawodna ekipa BLACK STEAM STUDIO, natomiast foto – PRESS IMAGES ŁUKASZ SOBALA, którego zdjęcia trafiają na czołówki ogólnopolskiej prasy sportowej.

Zapowiada się wspaniała niedziela przy Piłsudskiego! Musisz być z nami.