Zapowiedź weekendowych zmagań

W nadchodzacy weekend czeka nas istne futsalowe święto, bowiem w Najlepszej Lidze Świata zostanie rozegranych aż 12 spotkań!

Startujemy w sobotę od godziny 10:00. Tego dnia rywalizować będą wyłącznie pierwszoligowcy, a na pierwszy plan wysuwa się starcie Bad Boys z FC Dallas. O Złych Chłopcach można powiedzieć, że są czarnym koniem rozgrywek, ponieważ chyba mało kto obstawiał ich na podium na półmetku rozgrywek. Z kolei „Dallasi” to główni kandydaci do zdetronizowania La Zabawy w tym sezonie i pierwsza runda wskazuje na to, że chyba tylko ten zespół ma szanse stawić czoła La Zabawie w wyścigu po Mistrzostwo. Początek tego meczu o godzinie 11:40.

Sobotnie granie rozpoczniemy jednak od derbowego starcia Piłkarskich Emerytów z Piwkarzykami. W poprzednich latach bywało tak, że Piwkarze z reguły walczyli o czołowe lokaty, a Emeryci plasowali się w połowie stawki. W tym sezonie obie te ekipy walczą jednak o zupełnie inny cel jakim jest utrzymanie w elicie. Spotkania tych drużyn od dekady elektryzują zarówno zawodników jak i kibiców i z całą pewnością nie inaczej będzie i tym razem.

Poniżej pełny harmonogram gier na sobotę:

10:00 Piłkarscy Emeryci – Piwkarzyki

10:50 From UA- La Zabawa

11:40 Bad Boys – FC Dallas

12:30 Adwokaci Śląsk – Kamraci z Wembley’a

13:20 The Naturat – Pod Jesionami

W niedzielę czeka nas jeszcze więcej emocji, a na pierwszym planie znowu FC Dallas których rywalem tym razem będzie – The Naturat. Jak zatem widać „Dallasów” czekają piekielnie trudne mecze w weekend w których o komplet punktów będzie niezwykle trudno, tym bardziej, że The Naturat okazał się lepszy w pierwszym meczu wygrywając 4:2. To spotkanie zaplanowane jest na godzinę 12:40.

W drugiej lidze bardzo ważny dla układu w tabeli mecz pomiędzy Antraxem, a Pampeluną. W przypadku zwycięstwa Antraxu, zespół ten zrobi milowy krok w stronę awansu, bowiem ich przewaga nad trzecią aktualnie Pampeluną będzie wynosiła już 6 punktów. Złoto-czarni od początku sezonu byli wymieniani w gronie faworytów do awansu i swoja postawą nie zawodzą zarówno swoich kibiców jak i samych siebie. Pierwszy gwizdek sędziego o godzinie 11:00.

Poniżej pełny harmonogram gier na niedzielę:

8:30 Piwkarzyki – From UA

9:20 Pod Jesionami – La Zabawa

10:10 ‘A’msterdam Duet Team – Bieruńskie Grajki

11:00 Antrax – KS Pampeluna ’06

11:50 Adwokaci Śląsk – Bad Boys

12:40 FC Dallas – The Naturat

13:30 Piłkarscy Emeryci – Kamraci z Wembley’a

Wstęp na mecze Robimy Remonty Tyskiej Ligi Futsalu jest bezpłatny, a wejście na obiekt odbywa się z tyłu hali wejściem dla zawodników. Zapraszamy!

Aktualna TABELA TLF >TUTAJ<<