Zasady wyboru najlepszego zawodnika i bramkarza

Podczas ceremonii zakończenia sezonu 2017/2018, która odbędzie się w przerwie między ćwierćfinałami Turnieju o Puchar Tyskiej Ligi Futsalu, zostaną wręczone również nagrody indywidualne w następujących kategoriach:

- najlepszy strzelec

- najlepszy zawodnik

- najlepszy bramkarz

Najlepszy strzelec wyłoni się sam zdobywając największa liczbę bramek. W dwóch pozostałych kategoriach, Organizator na dwie kolejki przed końcem sezonu wytypuje 5 najlepszych zawodników i 5 najlepszych bramkarzy, a ich nazwiska pojawią się na stronie Ligi. Następnie kapitanowie bądź kierownicy każdej z drużyn, drogą mailową będą oddawać głosy na swoich kandydatów, przyznając punkty: 3, 2 i 1. Osoby z największą liczbą punktów zostaną najlepszym zawodnikiem i bramkarzem TLF w sezonie 2017/2018. Wyniki głosowania zostaną podane podczas ceremonii zakończenia, więc zwycięzcy o swoim triumfie dowiedzą się podczas trwania turnieju o Puchar Ligi.

WAŻNE: Kapitanowie/Kierownicy nie będą mogli oddawać głosów na zawodnika/bramkarza ze swojej drużyny.

W tych samych kategoriach zostaną wręczone nagrody indywidualne za grę w Turnieju o Puchar Ligi. Wyboru najlepszego zawodnika i bramkarza dokona Organizator, po zakończeniu finału.