ZOSTAŃ NASZYM PARTNEREM

Zareklamuj swoją firmę na lokalnym rynku za pośrednictwem najlepszej amatorskiej ligi na świecie! Tyska Liga Futsalu to 6 miesięcy rywalizacji na parkiecie podczas której w trakcie trwania jednej kolejki (6 meczów) przez halę przewija się blisko 300 zawodników. Do tego dochodzi publiczność, która coraz chętniej i liczniej odwiedza trybuny nowoczesnej hali przy al. Piłsudskiego w Tychach.

Mecze Tyskiej Ligi Futsalu z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością, a przysłowiową „wisienką na torcie” jest jej program CAFE FUTSAL TLF, który prowadzony jest na wzór polsatowskiego oryginału – Cafe Futbol. W trakcie programu, który emitowany jest „na żywo” na Facebooku, prowadzący również rekomenduje Ciebie i Twoją firmę!

Umowa obowiązuje do zakończenia sezonu 2020/2021 (31.03.2021)

PAKIET MINI

• logo na ściance z wywiadami (250zł)
  • napoje energetyzujące z Twoim LOGO, które zawodnicy będą trzymali w dłoniach podczas wywiadów. Napoje będą również ustawiane na stoliku podczas trwania programu CAFE FUTSAL TLF (250zł)
  • Rekomendacja firmy przez prowadzącego podczas każdego odcinka programu CAFE FUTSAL TLF (250zł)
  • LOGO na koszulce polo, w którą ubrany będzie prowadzący w trakcie spotów zapowiadających wszelkie wydarzenia związane z Ligą (250zł)

PAKIET BRĄZOWY

(jednorazowa opłata 400 zł)

• logo na ściance z wywiadami
  • stałareklamana głównej stronie internetowej ligi

PAKIET SREBRNY

(jednorazowa opłata 600 zł)

• stała reklama na głównej stronie internetowej ligi;
  • raz w miesiącu news opisujący działalność Twojej firmy na stronie internetowej Ligi;
  • raz w miesiącu news opisujący działalność Twojej firmy na oficjalnym fanpage'u Ligi
  • wstawienie logo firmy w nagłówku strony internetowej;
  • komunikaty spikera podczas Turnieju o Puchar Ligi, który zostanie rozegrany na zakończenie sezonu 2020/2021

PAKIET ZŁOTY (SPONSOR TYTULARNY)

(jednorazowa opłata 1000 zł)

• logo na ściance z wywiadami
  • napoje energetyzujące z Twoim logo, które zawodnicy będą trzymali w dłoniach podczas wywiadów. Napoje będą również ustawiane na stoliku podczas trwania programu CAFE FUTSAL TLF
  • stała reklama na głównej stronie internetowej ligi;
  • wstawienie logo firmy w nagłówku strony internetowej;
  • wywieszenie baneru reklamowego na hali;

futsaltychy@gmail.com