11 spotkań w weekend

11 spotkań zostanie rozegranych w najbliższy weekend, a na parkiecie zobaczymy zawodników zarówno z 1 jak i 2 ligi. Najwięcej pracy czeka graczy From UA, The Naturatu, La Zabawy, Oszołomów, Pampeluny, Bieruńskich Grajów i Antraxu. Wszystkie te zespoły rozegrają po dwa mecze ligowe i po dwóch weekendach będziemy mieli praktycznie w całości rozegrane dwie kolejki w obu ligach.

Oczywiście nie zabraknie bardzo interesujących pojedynków (do czego zresztą musimy się w tym sezonie przyzwyczaić). Ze wszystkich 11 spotkań, które są zaplanowane na sobotę i niedzielę na pierwszy plan wysuwa się starcie The Naturatu z FC Dallas. Oba te zespoły stawały przecież na podium w ubiegłym sezonie, a ten bieżący rozpoczęły w imponujących stylach. Ci pierwsi (jako pierwsi) pokonali La Zabawę i sięgnęli po Superpuchar TLF, a drudzy wysoko (i w pełni zasłużenie) pokonali w 1 kolejce Bad Boys aż 7:2. Czeka nas zatem pojedynek drużyn niesionych sporą dawką entuzjazmu, który sami sobie zafundowali na samym początku sezonu 2021/2022. Wskazania faworyta w tym meczu nie podjąłby się chyba sam Nostradamus, dlatego i my nie będziemy wychodzili przed szereg, czekając po prostu na świetne widowisko jakie z całą pewnością zafundują nam futsalowcy obu tych ekip. To spotkanie zaplanowane jest na niedzielę o godzinie 10:10

W 1 lidze bardzo trudne zadanie „na dzień dobry” czeka jednego z beniaminków – FROM UA. Zespół z Ukrainy najpierw w sobotę (11:50) zmierzy się z La Zabawą a następnie w niedzielę (8:30) z Piwkarzykami. O punkty przez weekend będzie dla nich zatem bardzo ciężko, jednak From UA podczas turnieju barażowego pokazało się z bardzo dobrej strony i faworyci nie powinni lekceważyć swojego rywala.

W drugiej lidze do zmagań przystąpi zakrwawiony i poraniony jeszcze po barażach Antrax, który wydaję się być głównym faworytem do awansu i na pewno taki cel stawia przed sobą zespół dowodzony przez Piotra Drabca. Na pierwszy ogień mecze z Bieruńskimi Grajkami (sobota 13:30) oraz Oszołomami (niedziela 11:50).

To tylko kilka spotkań, które zasługują na wyróżnienie, jednak z całą pewnością sporo ciekawego będzie działo się również we wszystkich pozostałych, które zaplanowane są na najbliższy weekend i to zarówno w 1 jak i 2 lidze.

Mamy dla Was również miła niespodziankę. Do pomocy przy organizacji spotkań TLF wkracza... płeć piękna! Powściągliwość w brzydkich wyrażeniach i wyższa niż zwykle kultura osobista w trakcie gry - wskazane :)

Przypominamy, że mecze Robimy Remonty Tyskiej Ligi Futsalu odbywają się w hali sportowej przy al. Piłsudskiego 20, a wstęp na nie jest całkowicie bezpłatny. Wejście na obiekt odbywa się od tyłu hali (wejściem dla zawodników). Zapraszamy na trybuny!

HARMONOGRAM GIER NA WEEKEND 2-3.10.2021

SOBOTA 02.10.2021