Bad Boys potwierdzeni

Najbardziej utytułowany zespół Tyskiej Ligi Futsalu czyli Bad Boys to kolejna ekipa potwierdzona do gry w 11 edycji TLF. Włodarze Klubu dzisiaj wypełnili formalności związane z przyjęciem do sezonu 2020/2021.

Do nadchodzących rozgrywek ekipa braci Piotrowskich przystąpi całkowicie przemeblowana, ponieważ szeregi "Złych Chłopców" opuścili kolejno: Adam Borowski, Adam Kwidziński, Adrian Szlosarek, Mateusz Żytka, Daniel Gurbisz oraz bracia Marcin i Michał Bała.

Podczas jednego z odcinków CAFE FUTSAL Michał Piotrowski potwierdził, że z Boysami dogadani są m.in: Adam Wolak, Piotr Myszor, Sebastian Idczak, Marcin Sitko czy bracia Zygmunt i Łukasz Bilińscy.

Forma oraz styl gry Bad Boys w sezonie 2020/2021 to jedna wielka elektryzująca niewiadoma.

LISTA PRZYJĘTYCH DRUŻYN W SEZONIE 2020/2021

1. Antrax (beniaminek)

2. Bad Boys

3. FC Dallas (beniaminek)