Harmonogram gier TLF CUP

W niedzielę 8 marca zostanie rozegrany turniej kończący sezon 2019/2020 TLF CUP.

Poniżej harmonogram gier oraz zasady na jakich będzie rozgrywany turniej.

ZASADY TLF CUP

1. Czas trwania meczów 2 x 12 minut z zatrzymywaną ostatnią minutą drugiej połowy

2. Każdej z drużyn przysługuje "czas trenera" jeden raz w trakcie trwania całego meczu.

3. Zawodnik będzie pauzował w następnym meczu po otrzymaniu bezpośredniej czerwonej kartki oraz dwóch żółtych kartek i każdej kolejnej.

4. Awans z grupy uzyskają po dwa najlepsze zespoły

5. W przypadku równej ilości punktów, o awansie z grupy będą decydowały:

a) bezpośredni mecz

b) bilans bramek

c) większa ilość strzelonych bramek

d) dodatkowy konkurs rzutów karnych

6. w przypadku remisu w półfinale i finale o zwycięstwie zadecyduje konkurs rzutów karnych

a) 3 serie

b) w przypadku remisu po 3 seriach zacznie obowiązywać zasada "nagłej śmierci"

c) po raz drugi rzut karny zawodnik będzie mógł wykonywać w momencie, kiedy wcześniej wszyscy koledzy z zespołu podeszli już do swojej próby (włącznie z bramkarzami)

7. Kwestie sporne dotyczące rozgrywek w ramach TLF CUP rozstrzyga Organizator, a we wszystkich sprawach nie ujętych w niniejszym Regulaminie obowiązują rozstrzygnięcia Organizatora.