Harmonogram gier turnieju barażowego

W niedzielę 26 września w godzinach 8:00 - 12:00 zostanie rozegrany turniej barażowy o prawo gry w 1 lidze w sezonie 2021/2022. Awans do gry w elicie uzyskają trzy najlepsze zespoły, natomiast drużyny, z miejsc 4-6 uzupełnią stawkę w drugiej lidze. Poniżej podział na grupy, harmonogram gier oraz najważniejsze zasady

1. Sześć zespołów w wyniku losowania zostało podzielonych na dwie grupy (po 3 drużyny w każdej grupie)

2. Awans do półfinałów (w których stawką będzie awans do 1 ligi) uzyskają po dwie najlepsze drużyny z każdej grupy. Zespoły z trzecich miejsc odpadają z turnieju i w sezonie 2021/2022 zagrają w 2 lidze.

3. Półfinały odbywają się "na krzyż" tzn. 1A vs 2B oraz 2A vs 1B. Zwycięzcy półfinałów awansują do 1 ligi w sezonie 2021/2022. Przegrani z półfinałów trafiają do meczu ostatniej szansy.

4. W meczu ostatniej szansy zwycięzca zapewnia sobie grę w 1 lidze, a przegrany uzupełni stawkę drugoligowców

5. Czas trwania meczu - 20 minut (bez zmiany stron, z zatrzymywaną ostatnią minutą)

6. W przypadku remisu w meczach półfinałowych oraz meczu ostatniej szansy o wygranej decyduje seria rzutów karnych (3 serie). W przypadku kiedy po 3 seriach nie będzie rozstrzygnięcia zaczyna obowiązywać zasada nagłej śmierci czyli do błędu.

7. Kary indywidualne: 2 żółte kartki/czerwona kartka = wykluczenie z kolejnego meczu turnieju.

8. Bramki zdobyte w turnieju barażowym zerują się przed startem ligi i nie obowiązują w klasyfikacji strzelców w sezonie 2021/2022

9. Kartki ujrzane w turnieju barażowym zerują się przed startem ligi i nie obowiązują w klasyfikacji w sezonie 2021/2022

10. Prawo gry w turnieju barażowym mają wyłącznie zawodnicy znajdujący się na listach startowych, które obowiązują w sezonie 2021/2022. Nie ma możliwości dobierania zawodników z innych drużyn wyłącznie na potrzeby turnieju barażowego.