Jesiony awansują, Piwkarzyki spadają

Za nami kolejne mecze w Tyskiej Lidze Futsalu, które dały wszystkie odpowiedzi dotyczące dolnej części tabeli. To co najważniejsze wciąż jednak przed nami. Ale po kolei.

W dwóch z czterech niedzielnych spotkaniach nie brakowało emocji i w obu udział brali zawodnicy Jesion. W pierwszym spotkaniu mimo, że przegrywali z Piłkarskimi Emerytami już 1:3, to zdołali zdobyć komplet punktów, strzelając decydującego gola w ostatniej minucie meczu. Ostatecznie Jesiony pokonały Emerytów 4:3.

Z drugiego meczu najbardziej zadowoleni powinni być zawodnicy... Bad Boys. Mimo, że Źli Chłopcy w tą niedzielę mieli pauzę, to remis w pojedynku Piwkarzyków z Jesionami 2:2 najbardziej ucieszył właśnie ekipę BB.

Dzięki 4 punktom zdobytym w niedzielę Jesiony awansowały na drugie miejsce w tabeli kosztem Piwkarzyków. Szanse na mistrzostwo w dalszym ciągu mają wszystkie trzy ekipy. Emocji z całą pewnością nie zabraknie.

Inaczej wygląda sytuacja w dole tabeli, gdzie wszystko jest już jasne. 4 miejsce w sezonie 2016/2017 wywalczyli zawodnicy ZET Szpilerni dla których to najlepszy wynik w historii gry w TLF. Na kolejnych miejscach uplasowali się Piłkarscy Emeryci, Centrum, Matador, a tabelę zamknął FORMPOL, który wycofał się z rozgrywek już po pierwszej rundzie.