La Zabawa trzeci raz z rzędu Mistrzem TLF!

La Zabawa trzeci raz z rzędu Mistrzem TLF!

La Zabawa pokonała The Naturat Hydro Optima 5:3 i po raz trzeci z rzędu została Mistrzem TLF! Spotkanie, które transmitowaliśmy na żywo nie zawiodło i przyniosło sporo emocji. Zdecydowanie najważniejsze były momenty między 13, a 17 minutą kiedy to obejrzeliśmy cztery gole i czerwoną kartkę dla Piotra Hamerloka za interwencję ręką poza polem karnym.

W 13 minucie wynik meczu otworzył Dawid Kochanowski, ale La Zabawa z prowadzenia cieszyła się tylko kilka sekund, bowiem w kolejnej akcji Michał Majewski wpakował piłkę do własnej bramki. Chwilę później ten sam zawodnik zrehabilitował się za to zdarzenie pakując piłkę w samo okno stojącego jeszcze między słupkami Hamerloka.

Nie minęło kolejnych kilka chwil, a doczekaliśmy decydującego dla losów spotkania momentu w którym to bramkarza The Naturatu dotknął piłkę poza polem karnym za co ujrzał czerwoną kartkę i musiał opuścić parkiet. Rzut wolny z linii pola karnego na bramkę zamienił Bartek Rutkowski i mieliśmy już 3:1.

Po zmianie stron The Naturat zamknął La Zabawę na własnej połowie raz po raz konstruując akcje. Defensywa La Zabawy tego dnia funkcjonowała w zasadzie bez zarzutu, a w ofensywie Mistrzowie TLF wykorzystywali wszystko co było do wykorzystania. W 34 minucie za sprawą Dawida Kochanowskiego i Bartka Rutkowskiego La Zabawa zadała dwa ciosy, na które dwukrotnie również odpowiedział The Naturat i ostatecznie mecz zakończył się zwycięstwem ekipy Mateusza Żytki, który z powodu choroby poczynania swoich kolegów musiał śledzić sprzed telewizora.

Transmisję z meczu możecie zobaczyć TUTAJ >> https://m.youtube.com/live/qK7kFipMzrA?feature=share <<

Posłuchajcie również rozmowy z Marcinem Józefowiczem (La Zabawa)

The Naturat Hydro Optima - La Zabawa 3:5 (1:3)

14' Majewski (s)                       13' Kochanowski