Michał Michalak liderem klasyfikacji strzelców

Michał Michalak z jest liderem klasyfikacji strzelców na półmetku rozgrywek Tyskiej Ligi Futsalu. Zawodnik Matadora w 9 meczach zdobył 14 goli i jest jednym z głównych kandydatów do zdobycia korony króla strzelców. Po piętach depczą mu jednak inni zawodnicy, a głównym rywalem M. Michalaka jest Michał Kasprzak z Centrum, który z 12 trafieniami zajmuje drugie miejsce. Na trzecim miejscu plasuje się Piotr Myszor, który w zaledwie trzech występach na parkiecie TLF zdobył aż 11 goli i walnie przyczyniał się do zdobywania punktów przez ZET Szpilernię. Przypomnijmy, że na co dzień P. Myszor reprezentuje barwy MKF Solne Miasto Wieliczka, które gra w ekstraklasie futsalu.

Na 4 miejscu plasuje się Michał Stefanek z Piłkarskich Emerytów (9 bramek), a 5 pozycja należy do czterech zawodników, którzy mają na swoim koncie po 8 trafień. Mowa tu o Grzegorzu Migdał (Hapoel), Jerzym Maculak (FCA), Norbercie Stworzyjan (Bad Boys) oraz Piotrze Holewa (Centrum)

W tle walki o drużynowe Mistrzostwo Tyskiej Ligi Futsalu, zapowiada nam się pasjonująca walka o tytuł Króla Strzelców.

Pełna lista strzelców Tyskiej Ligi Futsalu do zobaczenia >>TUTAJ<<