Rusza sezon 2021/2022

Aż 10 miesięcy musieliśmy czekać na wznowienie rozgrywek Tyskiej Ligi Futsalu! Za tę cierpliwość wszyscy zostaliśmy nagrodzeni, bowiem prawdopodobnie w ostatni weekend września (a dokładnie w niedzielę 26.09.2021) do gry wróci NAJLEPSZA LIGA ŚWIATA!

Sezon 2021/2021 rozpoczniemy turniejem barażowym o prawo gry w 1 lidze, w którym na ten moment zagrają: Antrax, Jesiony, Bieruńskie Grajki, Kamraci z Wembleya oraz From UA. Awans do gry w elicie uzyskają 3 najlepsze zespoły, a reszta drużyn uzupełni stawkę w 2 lidze.

Tego samego dnia rozegramy również prestiżowy mecz o Superpuchar Tyskiej Ligi Futsalu w którym zmierzą się ubiegłoroczny Mistrz z wicemistrzem czyli La Zabawa Club de Futbol vs The Naturat. Już zatem na „dzień dobry” czekają na piekielnie ogromne emocje. Obie ekipy z całą pewnością będą chciały dobrze wejść w sezon, a nic tak nie podbuduje jak sukces na samym początku rozgrywek. Przypomnijmy, że La Zabawa nie zaznała jak dotąd goryczy porażki w TLF, więc ich rywale podejdą do tego spotkania podwójnie zmotywowani, aby zagrać na nosie niekwestionowanemu Mistrzowi sprzed roku.

Dokładne potwierdzenie pierwszego terminu wraz z harmonogramem gier pojawi się na stronie we wtorek 21.09.2021, ale wszystkie znaki na niebie wskazują no to, że to właśnie w niedzielę 26 września ruszy 12 edycja Tyskiej Ligi Futsalu!