Superpuchar TLF

Prologiem w sezonie 2020/2021 będzie mecz o Superpuchar, który wraca do TLF po... 10 latach! Póki co jedynym zdobywcą tego trofeum jest ekipa Fenomen Ledger, która sięgnęła po nie w 1 edycji. W 11 edycji przed szansą zdobycia Superpucharu staną aktualny Mistrz czyli Piwkarzyki, którzy podejmą zdobywcę TLF CUP - Piłkarskich Emerytów. Spotkania obu tych ekip od lat elektryzują od pierwszej do ostatniej minuty, jednak z całą pewnością większe szanse należy dać bardziej utytułowanym Piwoszom, którzy będą faworytem tego spotkania. "My możemy, oni muszą" powiedział Dawid Rojek z Emerytów przerzucając tym samym presję na swoich rywali. Trudno jednak nie zgodzić się z tym stwierdzeniem, ponieważ liczby zdecydowanie przemawiają za Piwkarzykami. Zwycięstwa Emerytów nad Piwoszami nie pamiętają najstarsi Górale, ale jak mawia klasyka - "kiedy jak nie teraz?"

Bez dwóch zdań będzie to ciekawe widowisko, którego stawką będzie cenne trofeum. Która ekipa wzbogaci swoją gablotę o kolejne trofeum ? Przekonamy się już w najbliższą sobotę!  Pierwszy gwizdek sędziego o godzinie 12:30.

ZASADY MECZU O SUPERPUCHAR TLF

1. Czas gry: 2 x 20 minut z zatrzymywaną ostatnią minutą meczu

2. W przypadku remisu sędziowie zarządzą 5-minutową dogrywkę. Oba zespoły dogrywkę grać będą 3 na 3 (plus bramkarze) z zasadą złotego gola.

3. W przypadku remisu w dogrywce, sędziowie zarządzą 3 serie rzutów karnych. Jeżeli po zakończeniu 3 serii w dalszym ciągu nie będziemy mieli rozstrzygnięcia - zacznie obowiązywać zasada "nagłej śmierci" (inaczej - do błędu)

4. Puchar zwycięzcą wręczy kapitan drużyny przeciwnej.