Szlagier w 2 lidze

W niedzielę 16 października na parkiecie zobaczymy zawodników 14 drużyn, a kibice będą mogli obejrzeć 7 spotkań. Najciekawiej zapowiada się starcie w 2 lidze pomiędzy liderem którym są Tyskie Dzbany, a Jesionami, którzy aktualnie zajmują 2 miejsce. Póki co obie ekipy idą „łeb w łeb” mając taką samą ilość punktów i praktycznie identyczny (bardzo imponujący) bilans bramkowy. Zarówno Dzbany jak i Jesiony rozbijają swoich rywali aplikując im dużą ilość goli i wszystko wskazuje na to, że to gra w obronie może być tego dnia kluczem do sukcesu. Statystyki obu drużyn wskazują na to, że kibice którzy wybiorą się no 11:30 na halę przy Piłsudskiego zobaczą sporą liczbę bramek.

Nie mniej emocji przyniesie derbowe starcie osiedla A. Luz Blues Team oraz ‘A’msterdam Duet Team to zespoły, które poza parkietem darzą się ogromną sympatią, jednak w momencie rozpoczęcia meczu z całą pewnością sentymenty odejdą na bok. Faworytem w tym meczu będą „Bluesemeni”, ale przypominamy, że Amsterdam w 1 kolejce bieżącego sezonu pokonał spadkowicza z 1 ligi – Jesiony, co oznacza, że LBT bez walki i odpowiedniego zaangażowania nie będą mogli z góry dopisać sobie kompletu punktów. Początek tego meczu o godzinie 10:40.

Wśród pierwszoligowców na pierwszy plan wysuwa się derbowe starcie Piwkarzyków z Piłkarskimi Emerytami. Faworytem jak zawsze bardziej utytułowani Piwosze, którzy po 3 kolejkach są jednak za plecami Emerytów. Ci zanotowali bowiem imponujący start i po wygraniu turnieju barażowego nie zaznali jeszcze goryczy porażki pokonując m.in. La Zabawę czy From UA. Emocje z najwyższej półki – gwarantowane! Pierwszy gwizdek sędziego o 14:00.

Na grafice znajdziecie harmonogram gier. Przypominamy, że wstęp na mecze Robimy Remonty Tyskiej Ligi Futsalu jest bezpłatny.