Wielkie Derby w TLF

Najbliższa niedziela w TLF odbędzie się pod znakiem Wielkich Derbów Europy! Punktualnie o godzinie 11:30 na parkiecie zobaczymy dwa zespoły z osiedla A czyli 'A'msterdam Duet Team oraz Oszołomów. Ci drudzy podejdą do tego spotkania w nietypowej dla siebie roli, bo... w roli faworyta. Oszołomy mają zdecydowanie większe obycie ligowe w porównaniu do swoich rywali, a dodatkowo wyjadą do tego meczu podbudowani swoją pierwszą zdobyczą punktową jaką odnotowali w meczu z Bieruńskimi Grajkami. TLF BET jasno wskazuje na zwycięstwo Oszołomów z kursem 1,8. Z kolei na 'A'msterdam stawiając 1zł można wygrać aż 3,8.

Bardzo ciekawe mecze szykują się natomiast w 1 lidze. Już o godzinie 9:00 starcie dwóch zespołów, które na pewno mają dużą chrapkę na grę o mistrzostwo w tym sezonie. Mowa tu o The Naturacie i Piwkarzykach, czyli zespołach, które w sumie trzy razy sięgały w naszej lidze po najważniejsze trofeum. Każda strata punktów oznacza coraz mniejsze szanse na osiągniecie wymarzonego celu, bowiem La Zabawa nie ogląda się za nikogo i małymi kroczkami buduje przewagę nad resztą stawki.

Sporo dziać powinno się również w spotkaniu FC Dallas z From UA (godz. 12:20). Z całą pewnością nie tak "Dallasi" wymarzyli sobie początek sezonu 2021/2022, ponieważ po 3 rozegranych meczach mają zaledwie 3 punkty na swoim koncie i zajmują odległe 7 miejsce. Zadanie czeka ich nadzwyczaj trudne, bowiem zespół z Ukrainy dał się już poznać w TLF jako niezwykle silna ekipa, która zamierza sporo namieszać w 12 edycji. Wskazania zwycięzcy tego meczu się nie podejmujemy.

W pozostałych spotkaniach pogrążeni w kryzysie Adwokaci zmierzą się z Jesionami (9:50), Pampeluna z Bieruńskimi Grajkami (10:40), a na zakończenie niedzielnych zmagań zobaczymy Antrax i Luz Blues Team (13:10).

Przypominamy, że wstęp na mecze Robimy Remonty Tyskiej Ligi Futsalu jest bezpłatny, a mecze odbywają się na hali przy al. Piłsudskiego 20. ZAPRASZAMY!

HARMONOGRAM GIER

NIEDZIELA 07.11.2021