Wkraczamy w decydującą fazę sezonu 2022/2023

Wkraczamy w decydującą fazę sezonu 2022/2023

Po 3 tygodniach przerwy wracamy na parkiet w Robimy Remonty Tyskiej Lidze Futsalu. W sobotę rozegramy 7 spotkań, a po rozegraniu każdego z nich w obu ligach będzie coraz mniej niewiadomych. Marzec w TLF zapowiada się elektryzująco!

14 kolejkę w 1 lidze zaczniemy o godzinie 10:00 od mocnego uderzenia. La Zabawa, która musi gonić The Naturat Hydro Optima podejmie Adwokatów Śląsk, którzy ten sezon grają już w zasadzie dla własnej przyjemności. Po zdobyciu Superpucharu zespół Michała Różyckiego serią zaczął gubić punkty przez co stracił praktycznie szanse na podium, a i utrzymanie mają już zapewnione.

O 10:50 miał odbyć się mecz Piwkarzyków z From UA, ale już wiemy, że się nie odbędzie, ponieważ Ci drudzy nie zbiorą kadry i muszą oddać mecz walkowerem dzięki czemu Piwkarze bez gry dopisują trzy oczka i punktualnie o 11:00 mogą stawić się w swoim ulubionym pobliskim lokalu rozrywkowo-gastronomicznym.

Z ciekawych spotkań w 1 lidze należy wyróżnić jeszcze pojedynek Piłkarskich Emerytów z The Naturatem Hydro Optima. Rzecz jasna murowanym faworytem w tym meczu będą „Fiołki”, jednak Marcin Bała i Spółka muszą mieć się na baczności, aby nieoczekiwanie nie stracić punktów. To spotkanie zaplanowane jest na 15:45.

W 2 lidze będziemy świadkami trzech spotkań, a zdecydowanie najciekawsze to starcie Jesion z Luz Blues Team. Sytuacja tych pierwszych jest mocno „podbramkowa” ponieważ w przypadku porażki z LBT, Jesionom pozostaną już wyłącznie iluzoryczne szanse na awans. Jeśli „Bluesmeni” zainkasują w tym meczu 3 punkty to do awansu do elity będą potrzebowali już zaledwie 2 oczek.

Sobotnie granie rozpoczynamy od godziny 10:00, a zawodników z Najlepszej Ligi Świata będziecie mogli podziwiać w akcji aż do 16:30. Poniżej znajdziecie harmonogram gier. Zapraszamy na trybuny przy Piłsudskiego!

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości