Zapowiedź 2 kolejki

W niedzielę 20 października zostanie rozegrana 2 kolejka Tyskiej Ligi Futsalu. W przeciwieństwie do inauguracyjnej serii gier, tym razem zawodnicy spotkają się na hali w godzinach dopołudniowych.

Najciekawsze starcie zapowiada się pomiędzy Piwkarzykami, a Jesionami. Wicemistrzowie TLF przed tygodniem pewnie pokonali Hapoel 3:0, natomiast Jesiony w dość pechowych okolicznościach musieli uznać wyższość Bad Boysów, więc do tego meczu zawodnicy obu tych drużyn podejdą w zupełnie innych nastrojach.

Nie mniej ciekawie powinno być podczas spotkania Hapoelu z Magną Formpol. Beniaminek na inaugurację zaprezentował się z dobrej strony remisując z Piłkarskimi Emerytami, ale widać było, że zawodnicy Formpolu potrzebują jeszcze kilku tygodni, aby całkowicie oswoić się do gry na parkiecie. Wynik w tym meczu jest sprawą otwartą.

W pozostałych dwóch meczach Piłkarscy Emeryci podejmą Multi Polymers, a Bad Boys zmierzą się z Prawnikami. Obu beniaminków czekają w tych spotkaniach trudne zadania, bowiem będą się przecież mierzyli kolejno z 3 zespołem ubiegłego sezonu (Emeryci) oraz najbardziej utytułowanym zespołem w historii TLF (Bad Boys). Zarówno dla Multipolymers jak i Prawników będzie to pierwsze starcie w Tyskiej Lidze Futsalu z ich etatowymi przedstawicielami. Gra w obronie może okazać się decydująca dla beniaminków w obu tych meczach.

HARMONOGRAM 2 KOLEJKI (niedziela 20.10.2019)

9:00 Formpol - Hapoel Beer Kebab

9:50 Bad Boys - Prawnicy