Zapowiedź weekendowego grania

W cieniu „Starcia Tytanów” w weekend odbędzie się jeszcze 11 innych spotkań, a kilka z nich zapowiada się nie mniej interesująco. Sporo ciekawego powinno wydarzyć się szczególnie w niedzielę i szczególnie w 1 lidze. O 13:30 dojdzie do konfrontacji Piwkarzyków z FC Dallas, czyli zespołów, które w tym roku mają ogromną szansę na podium. Piwosze do meczu podejdą podwójnie zmotywowani chęcią rewanżu za mecz z 1 rundy, kiedy to wysoko ulegli „Dallasom” aż 1:6.

Wcześniej, bo o 12:40 bardzo istotny mecz dla drużyn z dolnej części tabeli. From UA i Kamraci z Wembley’a co prawda cały czas są „nad kreską”, ale w dalszym ciągu nie mają bezpiecznej przewagi nad zamykającymi tabelę Antraxem i Bieruńskimi Grajkami. Zwycięstwo w niedzielnym meczu da jednym lub drugim możliwość złapania głębszego oddechu.

Problemów ze zdobyciem kompletu punktów nie powinni mieć bohaterowie z soboty czyli La Zabawa i The Naturat. Ci pierwsi podejmą Piłkarskich Emerytów, a drudzy Antrax.

W 2 lidze oczy kibiców będą zwrócone na Tyskie Dzbany, Jesiony oraz Luz Blues Team. Wszystkie te trzy zespoły w niedzielę podejmą niżej notowane ekipy i żadna z nich w perspektywie walki o awans do elity nie może pozwolić sobie na stratę punktów. Tyskie Dzbany już mogą dopisać sobie 3 punkty za sobotni mecz z Unknown Team, ponieważ ich rywal niestety uzbiera składu na sobotę i musi oddać mecz walkowerem.

Sobota i niedziela zapowiadają się zatem iście pasjonująco zatem nie pozostaje nic innego jak tylko zebrać znajomych oraz całe rodziny i przybywać do hali przy Piłsudskiego!