Zapowiedź weekendowych zmagań

Zapowiedź weekendowych zmagań

Małymi kroczkami wkraczamy w decydującą fazę sezonu 2022/2023, a to oznacza, że temperatura na parkiecie przy Piłsudskiego będzie wzrastała z każdym mijającym tygodniem. Gramy zarówno w sobotę jak i niedzielę, ale to zdecydowanie w ten drugi dzień będzie bardzo ciekawie.

Rozpoczniemy równo z kogutami pojedynkiem Kamratów z The Naturatem Hydro Optima. Ci pierwsi przed tygodniem sprawili nie lada niespodziankę rozbijając wyżej notowanych Adwokatów 5:1, co niech dla The Naturatu będzie jasnym sygnałem, że w niedzielny poranek nie będzie mowy o żadnym spacerku.

O 8:50 Wielkie Derby Europy czyli elektryzujące stracie Piwkarzyków z Piłkarskimi Emerytami. Jak zwykle zapowiada się emocjonujące widowisko w którym (prawdopodobnie) jak zwykle wygrają Piwkarzyki, ponieważ Emeryci od dobrych kilku nie potrafią znaleźć sposobu na bardziej utytułowanego rywala.

O 11:20 hit dnia. Pogrążeni w kryzysie FC Dallas podejmą La Zabawę. „Dallasom” pociąg z napisem „Mistrzostwo” już dawno odjechał, ale zielono-czarni zapewne będą chcieli pokrzyżować plany obrońcom tytułu, których porażka w tym meczu mocno skomplikuje sytuację w tabeli. Kciuki za ekipę z osiedla D, zapewne trzymać będą zawodnicy The Naturatu.

Ostatnim meczem dnia (12:10) będzie spotkanie outsiderów w 1 lidze czyli Bieruńskie Grajki vs Antrax. Sytuacja obu tych zespołów w elicie jest dramatyczna, a porażka w niedzielnym meczu będzie już dosłownie gwoździem do trumny oznaczającym degradację.

Rodzynkiem jeśli chodzi o niedzielne mecze będzie jedyny pojedynek 2-ligowców i będzie to rodzynek nie byle jaki. O 10:30 (czyli tak, aby się wyspać, ale i szybko trafić do swojej siedziby) derbowy pojedynek ‘A’msterdamu z Oszołomami. Faworytem w tym meczu będzie Amsterdam, który nie może jednak zapominać o tym, że przed tygodniem Oszołomy sensacyjnie zremisowali z Jesionami i zapewne będą chcieli sprawić kolejną niespodziankę, tym bardziej, że sami walczą o pierwszą „szóstkę” w 2 lidze dającą promocję gry w TLF CUP

Przed nami niezwykle interesujący weekend po którym będziemy po rozegraniu pełnych 13 kolejek w obu ligach, a to oznacza, że do zakończenia sezonu 2022/2023 pozostanie nam już tylko 5 kolejek.

Zapraszamy na trybuny przy Piłsudskiego 20!

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości