4 kolejka pod znakiem szlagierów

Przed nami 4 kolejka Tyskiej Ligi Futsalu, podczas której dojdzie do dwóch szlagierowych spotkań. O godzinie 10:10 zagra lider Piwkarzyki, z sensacyjnym wiceliderem - Matadorem. Oba zespoły mają na swoim koncie komplet punktów, a więc gra będzie toczyć się nie tylko o trzy oczka, ale także o samodzielną pozycję lidera. W drugim najciekawszym meczu dnia (11:50) Jesiony podejmą Bad Boysów. W tym spotkaniu również nie powinno zabraknąć emocji, bowiem Jesiony wyjdą na parkiet podrażnieni porażką z GKS-em Futsal Tychy, natomiast Źli Chłopcy ciągle pozostają bez punktów w tym sezonie, a także bez strzelonej bramki. Dodatkowo BB zagrają bez Wojciecha Wojtkuna, który został zawieszony na 5 kolejek za niesportowe zachowanie podczas ostatniego meczu z Piwkarzykami.

W pozostałych spotkaniach zmierzą się Centrum z Hapoelem (8:30), Piłkarscy Emeryci z Młodymi Wilcami (9:20), a także GKS Futsal Tychy U-18 z ZET Szpilernią (11:00).

Zapraszamy wszystkich kibiców w niedzielne przedpołudnie na futsalową ucztę. Wstęp bezpłatny.

Więcej o Tyskiej Lidze Futsalu można przeczytać na www.tyskiflesz.pl