Emeryci wracają do 1 ligi!

Piłkarscy Emeryci z kompletem zwycięstw wygrali dzisiejszy turniej barażowy i ponownie zameldowali się w 1 lidze. Zespół Dawida Rojka okazał się najlepszy w dzisiejszych zawodach wygrywając wszystkie 3 mecze. Największym rozczarowaniem okazała się ekipa Tyskich Dzbanów, która przez wielu fachowców była wskazywana jako główny faworyt do awansu. ostatecznie ten młody zespół zajął dopiero 3 miejsce.

Emeryci zawody rozpoczęli z dużym impetem rozbijając Luz Blues Team aż 6:0. W drugiej serii gier pokonali Football Club Brothers 3:1 i już wtedy wiadome było, że do awansu potrzebny będzie im tylko jeden punkt w starciu z Tyskimi Dzbanami. Wszystko dlatego, że Dzbany dość niespodziewanie ulegli Luz Blues Team, którzy przeszli całkowitą metamorfozę po starciu z PE i ograli Dzbanów 2:1.

Decydujący dla losów turnieju mecz pomiędzy Tyskimi Dzbanami, a Piłkarskimi Emerytami obfitował w ogromną liczbę bramek. PE po zaledwie 5 minutach prowadzili już 3:0. Beniaminek ruszył do szaleńczych ataków, ale na doprowadzenie chociażby do wyrównania zabrakło im czasu i ostatecznie Emeryci wygrali 5:4 pieczętując tym samym zwycięstwo w turnieju.

Posłuchajcie opinii Dawida Rojka (Piłkarscy Emeryci) i Tomasza Golińskiego (Luz Blues Team)