Unknown Team wygrywa na inaugurację

Unknown Team świetnie rozpoczyna swoją przygodę w Robimy Remonty Tyskiej Lidze Futsalu. Zespół Jacka Filipka pokonał na inaugurację sezonu 2022/2023 Oszołomów 4:1, a głównym architektem tego triumfu był Łukasz Urbanek - zdobywca dwóch goli.

Pierwsza połowa tego spotkania była bardzo wyrównana, a na pierwszego gola w 13 edycji TLF musieliśmy czekać aż do 18 minuty. Właśnie wtedy premierowe trafienie w sezonie 22/23 zaliczył wracający  do Oszołomów po roku gry w Amsterdamie - Ariel Rybicki. Do przerwy zatem to Oszołomy prowadzili 1:0, ale jak się później okazało były to jedynie miłe złego początki.

Durgą połowę całkowicie zdominowali zawodnicy Unknown Team, którzy kanonadę strzelecką rozpoczęli już 22 minucie. Do wyrównania doprowadził Jacek Filipek. 4 minuty później było już 2:1 dla Unknown, bowiem Dawida Bugno tym razem pokonał Łukasz Pachacz. W 33 i 36 minucie decydujące ciosy zadał najlepszy tego dnia na parkiecie Łukasz Urbanek i historyczne zwycięstwo Unknown Team w TLF stało się faktem.

Posłuchajcie co po tym meczu powiedział kapitan zespołu - Jacek Filipek.