Grad bramek w pierwszy weekend TLF

96 bramek w 12 meczach obejrzeli kibice, którzy w miniony weekend wybrali się na halę przy al. Piłsudskiego 20. Po 206 dniach przerwy w końcu wróciliśmy do rywalizacji w lidze na którą wszyscy z niecierpliwością czekaliśmy. Po sobotniej inauguracji, niedziela była nie mniej ciekawa.

A zaczęło się od pojedynku dwóch beniaminków, którzy dzień wcześniej solidarnie przegrali swoje pierwsze mecze. Niedziela okazała się szczęśliwa dla Antraxu, bowiem zespół Piotra Drabca pewnie pokonał Tichau Fustal Club 7:2 i sięgnął po pierwszy komplet punktów w tym sezonie. Statystyki z meczu do zobaczenia >TUTAJ< a poniżej możecie posłuchać wypowiedzi kapitana "złoto-czarnych".

W drugim meczu dnia Piwkarzyki urządzili sobie istny festiwal strzelecki gromiąc bezradnych Oszołomów aż 23:1. Trudno cokolwiek napisać o takim meczu, który toczył się praktycznie do jednej bramki. >TUTAJ< zobaczycie listę strzelców, a poniżej wypowiedź Marcina Kuzaka, który wrócił jeszcze do sobotniego meczu o Superpuchar, który Piwkarzyki przegrali z Emerytami 2:3.

Zdecydowanie najlepsze widowisko w niedzielę stworzyli Pod Jesionami oraz Bad Boys. Pojedynek dwóch znających się jak łyse konie rywali, trzymał w napięciu dosłownie do ostatnich sekund i ostatecznie zakończył się remisem 2:2. Jeszcze na nieco ponad minutę przed końcową syreną to Jesiony cieszyli się z objętego prowadzenia 2:1, którego ostatecznie nie utrzymali, bowiem Źli Chłopcy skutecznie rozegrali akcję po wycofaniu bramkarza. Do zgranięcia cennego kompletu punktów zabrakło dosłownie 20 sekund. Właśnie wtedy Tomasz Goliński z BB skutecznie wykończył długo rozgrywaną akcje i utonął w objęciach kolegów. Strzelców bramek z tego meczu możecie zobaczyć >TUTAJ<

W niedzielę w Robimy Remonty TLF zadebiutował zespół, który upatrywany jest w roli głównego faworyta do Mistrzostwa czyli La Zabawa. Ekipa złożona z futsalowych tuzów nie dała najmniejszych szans Adwokatom Śląsk i bez problemów wysoko wygrała aż 9:2. W Reprezentacji Adwokatów Śląskich aż nadto widoczny był brak Macieja Kocztorza, którego nieobecność na meczu dobitnie pokazuje jak ogromną stratę ofensywną ponosi ten zespół. Z kolei po drugiej stronie Bartek Rutkowski z La Zabawy zdobył w tym meczu 4 bramki, potwierdzając tym samym, że w 11 edycji będzie jedną z jaśniejszych postaci.  >TUTAJ< zobaczycie statystyki z tego spotkania, a poniżej wypowiedź Mateusza Żytki.

Na zakończenie niedzielnych zmagań kibice ponownie obejrzeli festiwal bramek. FC Dallas nie miało litości dla niedoświadczonego zespołu Luz Blues Team, który uległ rywalowi aż 0:11. Formą w tym starciu błysnął Daniel Bąk, który czterokrotnie wpisywał się na listę strzelców, a tą znajdziecie >TUTAJ<. Posłuchajcie jak weekend w wykonaniu Luz Blues Team podsumował ich kapitan.

Liderem po dwóch kolejkach Robimy Remonty Tyskiej Ligi Futsalu z dwoma zwycięstwami na koncie jest FC Dallas.

AKTUALNA TABELA i KOMPLET WYNIKÓW