Harmonogram gier w meczu całodobowym

W nocy z 4 na 5 stycznia zespoły Tyskiej Ligi Futsalu zagrają w całodobowym meczu charytatywnym. Poniżej przedstawiamy harmonogram gier oraz zasady mini turnieju

2:05 Piwkarzyki - Formpol

2:20 Bad Boys - Hapoel Beer Kebab

2:35 Piłkarscy Emeryci - Formpol

2:50 Bad Boys - Piwkarzyki

3:05 Piłkarscy Emeryci - Hapoel Beer Kebab

3:20 Formpol - Bad Boys

3:35 Piwkarzyki - Hapoel Beer Kebab

3:50 Piłkarscy Emeryci - Bad Boys

4:05 Hapoel Beer Kebab - Formpol

4:20 Piwkarzyki - Piłkarscy Emeryci

4:40 WIELKI FINAŁ

W turnieju udział weźmie 5 zespołów, które rozegrają mecze systemem "każdy z każdym", co oznacza, że każda drużyna rozegra cztery mecze. Po rozegraniu fazy zasadniczej, dwa najlepsze zespoły zagrają w WIELKIM FINALE. W przypadku zdobycia takiej samej ilości punktów o miejscu w tabeli zadecyduje:

a) bezpośredni pojedynek

b) bilans bramek

c) większa liczba strzelonych bramek

Czas trwania meczu - 14 minut. Przerwa między meczami na zejście z boiska i wejście nowych ekip to 1 minuta. W związku z tym, że jest to turniej charytatywny traktujemy go jako towarzyskie granie co oznacza, że sami sędziujemy swoje mecze. W TLF coraz popularniejsza staje się postawa FAIR PLAY, więc tym bardziej nie powinno być problemu z przyznaniem się do autów/faulów/rzutów rożnych itp.

Prosimy o punktualne przybycie oraz przypominamy, że w SMS ARENIE nawierzchnia na której gramy to  sztuczna murawa, więc gramy w halówkach lub lankach.