Interesujący początek roku w TLF

Zawodnicy Robimy Remonty Tyskiej Ligi Futsalu niczym w angielskiej Premier League, nie mają zbyt wiele czasu na świętowanie Nowego Roku, bowiem już 2 stycznia (czyli jutro) wybiegną na parkiet walczyć o ligowe punkty. Niedzielne granie zapowiada się niezwykle obiecująco, ponieważ czeka nas kilka interesujących spotkań.

Zaczynamy punktualnie o godzinie 11:00 jedynym tego dnia starciem w 2 lidze. W "meczu przyjaźni" Luz Blues Team podejmą Oszołomów, których pokonali w pierwszej rundzie 5:3. Jeśli Oszołomy wezmą rewanż i wygrają to spotkanie to wyprzedzą "Bluesmenów" w tabeli, bowiem aktualnie tracą do nich zaledwie jedno oczko. Mimo, że zawodnicy obu drużyn znają się w zasadzie na wylot to w trakcie meczu z całą pewnością nie będzie mowy o odpuszczaniu. Ciekawe widowisko gwarantowane.

W 1 lidze na pierwszy plan wysuwa się mecz, który zakończy 8 kolejkę, czyli starcie La Zabawy z Bad Boys (godz, 14:20). Boysi w obecnych rozgrywkach przechodzą istną metamorfozę i w końcu przypominają zespół sprzed lat, kiedy to do ostatnich kolejek liczyli się w walce o mistrzostwo. Zwycięstwo aktualnych Mistrzów TLF wcale nie jest sprawą przesądzoną, ponieważ pomimo, że La Zabawa nie zaznała jeszcze goryczy porażki w lidze, to ich forma daleka jest od tej, którą prezentowali w poprzednim sezonie. Z tego miejsca zachęcamy wszystkich do obejrzenia tego spotkania na żywo z trybun hali przy Piłsudskiego.

W drugim ciekawym meczu elity FC Dallas zmierzą się z Piwkarzykami. "Dallasi" po słabym początku sezonu wskoczyli na właściwe tory i po 7 kolejkach są wiceliderem ligi z dorobkiem 15 punktów. Dla Piwkarzyków będzie to mecz z kategorii "być albo nie być" w walce o mistrzostwo (a nawet podium). W przypadku porażki ich strata do czołowych drużyn może okazać się stratą nie do odrobienia i dwukrotnym Mistrzom TLF pozostanie już tylko gra o środek tabeli (a może nawet o utrzymanie).

Poniżej harmonogram gier 8 kolejki Robimy Remonty Tyskiej Ligi Futsalu. Zapraszamy wszystkich kibiców na trybuny hali przy Piłsudskiego. Wstęp oczywiście bezpłatny.

NIEDZIELA 02.01.2022

Mecz