Spokojne okno transferowe w 2 lidze

31 grudnia punktualnie o godzinie 23:59 zamknęliśmy okno transferowe w 2 lidze. Kierownicy i Dyrektorzy Sportowi większości zespołów byli raczej powściągliwi w ściąganiu nowych zawodników licząc każdą złotówkę w budżetach Klubów.

Najbardziej aktywni byli Włodarze 'A'msterdam Duet Team oraz KS Pampeluna '06, którzy zakontraktowali trzech nowych zawodników. Dwóch nowych graczy zgłosili Luz Blues Team, a tylko jednego Oszołomy.

Z kolei Kierownicy Antraxu oraz Bieruńskich Grajków (czyli lider i wicelider 2 ligi) doszli do wniosku, że walkę o awans do elity oprą na zawodnikach z obecnej kadry. Jak mawia klasyka - "zwycięskiego składu się nie zmienia", a pozycja w tabeli obu tych drużyn wskazuje na to, że wszystkie trybiki funkcjonują jak należy i nie ma konieczności zmian kadrowych.