Michał Różycki królem strzelców w sezonie 2019/2020

Michał Różycki po raz drugi z rzędu został Królem Strzelców Tyskiej Ligi Futsalu. Kapitan Prawników zdobył w tym sezonie aż 31 bramek co daje kapitalną średnią 1,8 gola na mecz. Popularny "Pcheła" przed rokiem jeszcze w barwach Matadora 25 razy wpisywał się na listę strzelców co dobitnie pokazuje, że jest jednym z najlepszych zawodników w historii TLF-u. Godny odnotowania jest również fakt, że Michał Różycki rozegrał wszystkie mecze w tym sezonie. Takim osiągnięciem może pochwalić się jeszcze wyłącznie Jan Zaczyński z Jesion.

Podczas ceremonii zakończenia, która będzie miała miejsce w trakcie trwania TLF CUP, Michał Różycki odbierze okazałą statuetkę KRÓLA STRZELCÓW TYSKIEJ LIGI FUTSALU W SEZONIE 2019/2020. Gratulujemy!

PEŁNA LISTA STRZELCÓW W SEZONIE 2019/2020