Mistrzowie zatwierdzeni!

Długo kazali na siebie czekać, ale w końcu wypełnili pierwsze formalności i oficjalnie zostali przyjęci do sezonu 2020/2021. Dla Piwkarzyków (bo o nich mowa) będzie to 8 sezon w Tyskiej Lidze Futsalu, a trzeci w którym będą musieli zmierzyć się z obroną tytułu. Przypomnijmy, że Piwosze są drugim najbardziej utytułowanym zespołem w naszej lidze mając na swoim koncie dwa mistrzostwa, dwa wicemistrzostwa i jedno 3 miejsce.  Po raz ostatni zabrakło ich na podium w sezonie 2015/2016.

W 11 edycji przed Piwkarzykami piekielnie ciężkie zadanie jakim będzie obrona tytułu, bowiem nadchodzące rozgrywki zapowiadają się najbardziej wyrównane ze wszystkich jakie miały miejsce w ostatnich latach. Zadanie będzie tym trudniejsze, ponieważ ich szeregi opuściło trzech wiodących zawodników, którzy stanowili o sile ofensywnej drużyny. W ich miejsce sternicy Klubu ściągnęli Tomasza Matyska, a także prowadzą rozmowy z innymi ciekawymi zawodnikami.

W sezonie 2020/2021 zobaczymy zatem nieco przemeblowanych Piwkarzyków, którzy z całą pewnością za cel postawią sobie obronę tytułu.

LISTA PRZYJĘTYCH DRUŻYN W SEZONIE 2020/2021

1. Antrax (beniaminek)

2. Bad Boys

3. FC Dallas (beniaminek)