TLF na finiszu

Do końca rozgrywek Tyskiej Ligi Futsalu pozostało już raptem 5 kolejek. Dwie z nich zostaną rozegrane podczas najbliższego weekendu, a to oznacza, że już wkrótce poznamy najważniejsze rozstrzygnięcia w sezonie 2017/2018. W sobotę i niedzielę zostanie rozegranych kilka ciekawych spotkań, ale bez dwóch zdań na pierwszy plan wysuwa się pojedynek aktualnego jeszcze Mistrza czyli Jesion, z bezapelacyjnie największym odkryciem obecnego sezonu czyli Hapoelem Beer Kebab. Beniaminek chcąc myśleć o pozostaniu w walce o Mistrzostwo, musi to spotkanie wygrać a zadanie to wcale nie będzie należało do łatwych. bowiem w ostatnich tygodniach Jesiony imponują formą. Ten szlagierowy pojedynek odbędzie się w niedzielę o godzinie 12:30

Tuż po tym spotkaniu na parkiet wyjdą Bad Boys oraz Piłkarscy Emeryci. To drugie spotkanie, które powinno przynieść sporo emocji. BB z całą pewnością marzą jeszcze o wyprzedzeniu Hapoelu i zdobyciu 2 miejsca w Lidze. W przypadku straty punktów przez beniaminka w meczu z Jesionami, i pokonaniu Emerytów ten cel stanie się jeszcze możliwy do zrealizowania. Dla Boysów mecz z PE na pewno nie będzie spacerkiem, ponieważ Piłkarscy Emeryci to chyba najbardziej nieobliczalny zespół TLF.

Bardzo istotne spotkanie odbędzie się w sobotę o godzinie 8:00 kiedy zmierzą się Centrum z ZET Szpilernią. W przypadku zwycięstwa Centrum, popularna "Zetka" praktycznie przekreśli swoje szanse na bezpośrednie utrzymanie się w lidze i pogodzi los Młodych Wilców, którzy chcąc zagrać w elicie w przyszłym sezonie, będą musieli zagrać w turnieju eliminacyjnym.

Przetasowań w tabeli po rozegraniu 16 i 18 kolejki może być na prawdę sporo, bowiem 4 z 9 drużyną dzieli zaledwie 5 punktów. Zapowiada się zatem imponujący futsalowy weekend, a to pokazuje jak wielkie emocje czekają nas jeszcze w najbliższych tygodniach na hali przy al. Piłsudskiego.

HARMONOGRAM GIER PODCZAS NAJBLIŻSZEGO WEEKENDU:

SOBOTA (17.03.2018) 16 kolejka

8:00 Centrum - ZET Szpilernia